2737
2739
عنوان

میشه بیاید و هم فکری کنید برای زندگی زناشوییم نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 48 پست
پس هم دردیم شما نتونستی درمانش کنی؟

شاید برای من از نوع ایده آل گرا باشه دوس دارم همه چی بهترین باسه  تکمیل بدون نقص 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
چطوری؟

من خودم هم ایده ال گرام . ولی سعی کردم دیگه نخوام همیشه عالی و بی نقص باشم . منم یه انسانم و هر انسانی نقصهایی داره در خیلی از موارد . نمیخوام همیشه نمره بیست باشم دیگه و به قضاوت بقیه بی تفاوت تر شدم . از قضاوتها نترس مردم همیشه کور خودشونن و بینای زندگی بقیه فقط

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم روانشناس هم روانپزشک رفتم دارو یه مدتی خوردم موقتی اثر دارن این جریان چیه که به سر وصل میکنن یه ...

اسمشو نمیدونم ولی متد جدیده که ده ساله دستگاهش اومده ایران .هروقت فکر بدی به سرت زد بگو من اگاهم این فکرها چرت و پرته همون لحظه یه نشکون حسابی از دستت بگیر اون قدر محکم که یه لحظه فکر بده میره .بچه هم بیاری اون قدر سرت شلوغ میشه که نمیتونی بری حمام دستشویی چه برسه فکر بد بیاد ذهنت

2742
من خودم هم ایده ال گرام . ولی سعی کردم دیگه نخوام همیشه عالی و بی نقص باشم . منم یه انسانم و هر انسا ...

از قضاوت های مردم نمی ترسم اصلا

مثلا چیزی که دیروز گرفتم رو هنوز نشون هیچ کسی هم ندادم ولی هی خودم رو سرزنش می کردم که چرا اون یکی رنگش رو نگرفتی آخر هم می خواستم عوضش کنم که تعویض قبول نمی کردن

من پیش روانشناس که می رفتم می گفت ایده ال گرایی دارم

دقیقا منم همین کارو می کنم وسیله رو پس میدم یا ... انقدر دیروز سر یه وسیله خود خوری کردم که حد نداش ...

مامان من هم اینجوریه البته همسرم سر این موضوع خیلی دعوام میکنه میگه حق نداری پس بدی بندازش دور دیگه دست خودم نیس چیکار کنم البته رو اونم تاثیر گذاشتم تا حدی دیروز یه دونه کاسه خریدیم اومدیم خونه میگه پشت کاسه خش داره ببریم عوضش کنیم 😆 همه اخلاقمو میدونن 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2740
مامان من هم اینجوریه البته همسرم سر این موضوع خیلی دعوام میکنه میگه حق نداری پس بدی بندازش دور دیگه ...

خیلی بده واقعا عذابه

حالا مثلا یه لیوان یه کاسه یه تی شرت یا هرچی چقدر ارزش داره که انقدر به خاطرش عذاب بکشم و عضلاتم بگیره

ریشه اش تو گذشته بد منه پیداش کردم ولی چطوری خوشکش کنم؟

من  یه کتاب  خوندم  نوشته  بود  روانکاو  تو  رو  میبره  دوران  گذشته  مثلا  دوران  کودکی...رفتار  درست  رو  جایگزین  رفتار  غلطی  که  با  شما  شده  میکنه. مربوط  به  طرحواره  ها  میشه  معمولا. مثلا  طرحواره  معیارهای  سختگیرانه  

نور
کجا انجام میشه؟

صبح انقد فحش دادم به خودم بخاطر انتخابم تو ازدواج چون همسرم از این مدل آدماس که میگن عیب نداره ولش کن درست برعکس من 

تازگيا دوتا كتاب بهم معرفي شده هنوز تمومش نكردم ولي خوب به نظر ميرسه خودت را به فتا نده وهمر ظريف رهايي از دغدغه ها 

اين به عادته كه شما داري و همينطور كه خودت ميگي مال سال ها قبله پس با تمرين و تو مدت زمان زيادميشه تغييرش داد

از قضاوت های مردم نمی ترسم اصلا مثلا چیزی که دیروز گرفتم رو هنوز نشون هیچ کسی هم ندادم ولی هی خودم ...

بله منم حدس اولم برات نوشتم ایده ال گرایی بود .

بزرگترین مشکل ما اینه که به خودمون سخت میگیریم و به اصطلاح گیر میدیم اول از همه به خودمون و بعد به عزیزان و نزدیکانمون.

یکم بزن به بی خیالی

من چیزایی که میخریدم و پشیمون بودم رو میبخشیدم انقدری که همه میگفتن تازگی خرید نرفتی چیزی به کسی بدی. نو نو میدادم میرفت اینطوری آروم میشدم 😥

2706