2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
[QUOTE=98305892]یه خانومی هست فالش خوبه من راضی بودم اگه میخوای ن شمارشو بدم[/QUOT واقعا راضی بودی ...

اره من راضی بودم

خوب بستگی به فالت داره که کدومشو بخوای اما نسبت به بقیه که قیمتاش بهتر بود 

2738

من نزدیک شش ماه شاید هر روز پیش مهتاب میگرفتم. از بس پریشون بودم و دلم میخواست یکی بهم امیدواری بده که عشقم برمیگرده. مهتاب همش میگفت برمیگرده و من مطمئن بودم محاله برگرده. فقط برای دلخوشی دوس داشتم این جمله رو بشنوم. باورتون نمیشه عشقم که اقامت گرفته بود و مطمئن بودم که دیگه برنمیگرده یهو برگشت و با هم ازدواج کردیم. یعنی دلم میخواست یه جوری مهتاب رو گیر بیارم و دستشو ببوسم از خوشحالی. بنده خدا هی میگفت بخدا بازگشت داره ولی من میگفتم واسه دلخوشی من میگه. خیلی ناراحت بودم که دیگه همه چی تموم شده ولی دیدم نه مثل اینکه راستی راستی برگشت. شماره مهتاب 09196518128

وااااای چقدر این طلا عشقه. اصلا دلم میخواد صداشو بشنوید تا متوجه کلمه عشق بشید. ته ماهه. فالهاش هم ارزونه هم خیلی دقیق. بینظیر و عالی . شماره ش رو میدم کسی اگه خواست 09301191177. حتی اگه نمیخواهید بگیرید فقط زنگ بزنید صداشو بشنوید

برا خواهر من چند بار گرفت و هربار اشکش درمیومد ولی واقعا عین حقیقت میگه. احضارش هم عااااالیه

ما خانوادگی هممون تا گیر میفتیم زنگ میزنیم به مهتاب. تمام جهان بگن روزه مهتاب بگه شبه من میگم قطعا شبه. چون به حرفاش رسیدم که میگم

2706