2737
2739
عنوان

کورتاژ

65 بازدید | 10 پست

سلام خانما . من بعد از ۹ هفته بارداری متوجه شدم حاملگی مولار ( بچه خوره ) بود متاسفانه . و تقریبا سه هفته پیش کورتاژ کردم اما از اون روز به بعد همش لکه بینی دارم گاهی وقتا هم ندارم اما امروز درد پریود دارم میرمم دستشویی به روتون گلاب خیلی معذرت میخوام اما یکم لکه بینی و یکمم لخته میاد اما درد دارم همچنان . هفته پیش بتام پایین اومده بود اما به صفر نرسیده بود . کسایی هستن که تجربه منو دارن . تو رو خدا راهنماییم کنین من خیلی میترسم اصلانم تجربه ندارم برای همین خیلی نگرانم . کی قرار پریودم عادی بشه ؟ علائمم طبیعیه؟

من دوماهه سقط کردم کورتاژشدم حداقل ۲۵روز لکه بینی داشتم ۱۰خرداد خون ریزی کردم چون پریودم منظمه ۱۰تیرماه اولین بار پریودشدم بعدسقط دوهفته بعدم رفتم سونوگرافی بقایایه جنین نمونده بود شکر خدا ولی اگه دردت زیاده بادکترت درمیون بزار یابه نطبش زنگ بزن بپرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی اگه بتام صفر بشه  احتمال بقایا هست ؟ منم پریودم منظمه وقتای پریودم درد دارم اما فعلا خونریزی ندارم لکه بینی دارم میگن تا صفر نشه بتا پریود نمیشی آخه. 

آخرین بار که سونو دادم ۲/۵ سی سی بقا بود تا الان بقایایی نمونده حتما

2731
من دوماهه سقط کردم کورتاژشدم حداقل ۲۵روز لکه بینی داشتم ۱۰خرداد خون ریزی کردم چون پریودم منظمه ۱۰تیر ...

اخه ایشون لخته دفع میکنه و درد داره

تنها راه تشخیص اینکه سونو بده ببینه بقایا مونده یا نه

حتی اگه بتام صفر بشه  احتمال بقایا هست ؟ منم پریودم منظمه وقتای پریودم درد دارم اما فعلا خونریز ...

چرا نمونده؟مگه بقایا خود به خود دفع میشه؟؟

من دوبار تا حالا کورتاژ شدم،دکترم میگفت بقایا هر چه بیشتر بمونه حجمش بیشتر میشه و سفت تر میشه و دفعش سختتر

2738