2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم کیست فقط باسونوقابل تشخیص؟ 

میدونم میخام بدونم اونهایی که کیستون آب شده و شکر خدا رفع شده چ علائمی داشتن... خ نگرانم میخام حدس بزنم مال منم اب میشه یانه...چند روز دیگ میرم سونو

دلتنگ کودکی ام......
میدونم میخام بدونم اونهایی که کیستون آب شده و شکر خدا رفع شده چ علائمی داشتن... خ نگرانم میخام حدس ب ...

گلم سوال پرسیدم من نمیدونم راه تشخیصش چیه..... فقط سونوهست؟ 

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔
گلم سوال پرسیدم من نمیدونم راه تشخیصش چیه..... فقط سونوهست؟ 

آها ببخشید عزیزم

درد زیر شکم... پریودی نامنظم و خیلی دردناک و همراه با لخته های بزرگ... اینا علائمشه ... ولی حتما باید بری سونو من نرفتم اصلا نمیدونسم دارم شده پنج سانت و نیم

دلتنگ کودکی ام......
آها ببخشید عزیزم درد زیر شکم... پریودی نامنظم و خیلی دردناک و همراه با لخته های بزرگ... اینا علائمش ...

من اینا علایمارودارم دکترسونونوشته.... خداکنه چیزی نباشه... بچه هم ندارم تاحالا اقدام نکردم... ایشالا شماهم خوب شدی

2738
من اینا علایمارودارم دکترسونونوشته.... خداکنه چیزی نباشه... بچه هم ندارم تاحالا اقدام نکردم... ایشال ...

منه بدبخت مجردم😕😕😕 چندماه پیش به شدن حالم بد بود نرفتم دکتر حالا فهمیدم... شماهم مراقب خودت باش... انشالله که کیست نباشه

دلتنگ کودکی ام......
منه بدبخت مجردم😕😕😕 چندماه پیش به شدن حالم بد بود نرفتم دکتر حالا فهمیدم... شماهم مراقب خودت باش.. ...

مرسی گلم.... ایشالا ایباررفتی برطرف شده