2733
2734
عنوان

شووهرم

625 بازدید | 66 پست

شوهرای شماهم بی خیالن یا فقط شوهرمن اینطوریه؟؟؟دلم میخاد با دستام دهنشو جر بدم😑😑😑

عاقبت یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا مینهد/ آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر مینهد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکم تو کار خونه گشاده😁

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2738

مثلا دوماهه اسباب کشی کردیم ازوقتی ک خونه قبلی بودیم قرار بوده دستگیره یخچالو وصل کنه الان تو اسباب کشی پیچاش گم شده هرچی میگم برو بگیر بیار انگار ن انگار

عاقبت یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا مینهد/ آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر مینهد. 

یا مثلا بهش میگم کولرو درست کن یا بده اسپیلت بگیر هوا گرمه توشهرما خیلی گرمه .انگار ن انگار .هی میگه باشه پشت گوش میندازه .

گلام از گرما خراب شدن تو خونه .هرچی میگم انگار نمیشنوه منم از خونه انداختمش بیرون هرچند باز برمیگرده😢

یا مثلا بهش میگم کولرو درست کن یا بده اسپیلت بگیر هوا گرمه توشهرما خیلی گرمه .انگار ن انگار .هی میگه ...

کولرتونم نمیره درست نمیکنه😲

حق داری حق داری باید جر بدی

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  
2706