2733
2734
عنوان

سر بچتون از هفتگی وارد لگن شد؟

121 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من ۳۳هفته و ۴روزمه بچم سفالیکه

حالا یه سوال دارم سر بچه چند هفتگی میاد تو لگن؟

درسته میگن سرش که بیاد تو لگن انگار سر بچه بین پاهاته و پنگوئنی راه میری؟

و تا چند هفته نیاد تو لگن سزارین میکنن؟

پیاده روی باعث میشه بیاد تو لگن؟

خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا من اصلا نیومد تو لگن و خیلی بالا بود..طبق قانون باید چند ساعت تو اتاق زایمان میموندم بعد لرم سزارین..بهم ورزش دادن گفتن انجام بده منم خیلی جدی همه رو تو اتاق زایمان انجام دادم..به زور خودم به دنیا اومد..البته خدا رحم کرد بهم..دکتر بعد زایمانم اومد گفت تعجب میکنم زایمان کرده باشی..خواستم بفرستمت سزارین.

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2738
عزيزم شما اخرين پريودت چه تاريخي بود؟سونو و تاريخ پريود يكيه؟

من آخرین پریودم ۶ آذر بود

سونو پریودم چهار روز اختلاف داره که دکتر گفت همون تاریخ پریودت نهایتش با دو روز تاخیر چهل هفتت پر میشه

خدایا شکرت😍
برا من اصلا نیومد تو لگن و خیلی بالا بود..طبق قانون باید چند ساعت تو اتاق زایمان میموندم بعد لرم سزا ...

منم هیچ حسی ندارم 

خواهرم میگه من فک میکردم بچه بین پاهامه تا حدی که میگفتم الان میافته

ولی من هیچ حسی ندارم خیلیم عادی راه میرم

خدایا شکرت😍
من آخرین پریودم ۶ آذر بود سونو پریودم چهار روز اختلاف داره که دکتر گفت همون تاریخ پریودت نهایتش با ...

من 3 اذر ،ولي نه روز پيش سونو كردم تو سونو زده بود 35 هفته و ٣ روز يعني الان تقريبا اخراي 36 هفته ميشم

نميدونم چرا انقد فرق داره

من 3 اذر ،ولي نه روز پيش سونو كردم تو سونو زده بود 35 هفته و ٣ روز يعني الان تقريبا اخراي 36 هفته مي ...

اکثرا میگن از سونو ان تی حساب کنین منم طبق سونوی وزنش یه هفته جلوترم یعنی ۳۴ هفته و ۴ روزمه ولی دکترم طبق سون ان تی میره جلو

خدایا شکرت😍
2706