2737
2734
عنوان

آخه من با این بچه چیکار کنم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3936 بازدید | 187 پست

ای جونوم 💜

دورش بگرد همین 

منم آرزو داشتم دخترم اینطور باشه بیاد کل کابینتا رو باز کنه بهم بریزه ریخت و پاش کنه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشبحالت با این بچت پسر من اصن تو باغ نیس.آرزو دارم یه روز بره مث بچه ها سرک بکشه تو همه جای خونه.و ...

مگه چند وقتشه؟

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2728

چند سالشه؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
خدا حفظش کنه. مبشه  سوال بپرسم.نینیت چند ماهگی چهاردست و پا و سینه خیز رفت؟ و چند ماهگی خودش تو ...

از ۴ ماه سینه خیز رفت ۹ ماه مبلو گرفت وایساد و چار دست و پا رفت از همون ۷ ۸ ماه از حالت دراز کش بلند میشد ۱۳ مام راه افتاد 

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
😢😢خدا رحم کرد بهت.پسر منم انقدر شیطونه خودش میدونه کاراش چجوریه.برگشته میگه واسه خونه ی جدید پنجره ...

اره واقعا همیشه میگفم اخه خداکی میشه زودبگذره این بزرگ شه خستم کردخ

2738

اي جان 

بهترين كار اينه كه بريي سفت و محكم  بغلش كني و  كلي قربون صدقه ش بريي كه اينقدر بانمك و عشقه 

لذتش رو ببر پسر من اونقدر روش فرش اب ميريخت و اب بازي ميكرد كه به طرفدفرشامون هميشه ماسيده بود!!!!! خب گذشت و تموم شد 

١٨ ماهگيش ميخواست حرف بزنه نميتونست اونقدر جيغ بنفش ميكشيد كه دائم سرم درد ميكرد اما گذشت و الان عين بلبل حرف ميزنه 

بزار عشق كنه و لذت ببره توهم باهاش لطت ببر و از ته دل بخند كه زود ميگذره

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
چن وقتشه؟پسرمنم ۱۹ ماهشه حرف زدن بلد نیس تنبله اگه لااقل جیششو میگف از پوشک میگرفتمش

برا جیش که خیلی زوده پسر من ۷ ۸ کلمه میگه فقط

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2706