2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فدات شم تو تاپیکها کمک خواستی من صدا کن!

باشه    

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2731
این قضیه رو والا منم درک نمیکنم که چه جوری زمین نمیخورن تازه کفشمم پاشنه نبود لژ داشت 🤣 تو چکار کرد ...

نتم قطع شد😂

من تولد دخترخالم بود کفش مجلسی داشتم هم نمیتونستن راه برم هم کنار های پامو میزد خونه هامون نزدیک بود دیگه واسه برگشت ترجیح دادم بدون کفش تا خونه برم😅😂

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...
نتم قطع شد😂 من تولد دخترخالم بود کفش مجلسی داشتم هم نمیتونستن راه برم هم کنار های پامو میزد خونه ه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 بسیار تا بسیار کار نکویی انجام دادی 😁😁😁😁 وای گفتیا دقت کردی کفش مجلسی اندازمون نیست ؟ یا بزرگن یا کوچک 😑

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 بسیار تا بسیار کار نکویی انجام دادی 😁😁😁😁 وای گفتیا دقت کردی کفش مجلسی اندازمون نیست ...

🤣🤣🤣

عه اررررررره

شما هم این مشکلو داری😂😂😂

تازه من بیچاره امسال یه مشکل دیگه هم داشتم هر کفشی رفتم بخرم 37 کوچیک بود 38 بزرگ😐بدبختی ای داشتم امسال😂

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...
چادر بدون جوراب ی ذره سوال برانگیز عزیزم

نه چيز عجيبي نيست اتفاقا 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
واقعا چادری هستی؟؟؟ :||| کاخ ارزوهام....

ريخت همش؟😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ريخت همش؟😂

اووووف ارهههه

فکر کردم از خانم بانکیای قری هستی ک موهاشونو مش میکنن و نمیزارن اصلن ریشش دراد..

لا اله الا الله!!

میبینی کاراتا؟؟؟ ؛)))

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
التماس دعا خواهر گلم

محتاجم عزیزم ولی چشم براتون صلوات میفرستم ⁦❣️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
🤣🤣🤣 عه اررررررره شما هم این مشکلو داری😂😂😂 تازه من بیچاره امسال یه مشکل دیگه هم داشتم هر کفش ...

دقیقا من غیر اسپورت همه کفشا ۳۸ تنگه ۳۹ گشاد مامانم میگه پاهات از ریخت افتادن ظرافت ندارن 🤪

اووووف ارهههه فکر کردم از خانم بانکیای قری هستی ک موهاشونو مش میکنن و نمیزارن اصلن ریشش دراد.. لا ...

قري هستم ولي

موهام مش نيست

😅

قري هستم ولي موهام مش نيست 😅

در هر حال کاری کردی امروز با من که امام خمینی با اسراییل کرد :)))***

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2706