2733
2734
عنوان

مامانا یه لحظه میاین واقعا خستم😔

251 بازدید | 40 پست

پسرم یک سالشه شبا خیلی بیدار میشه شاید ۱۰،۱۱بار صبا خیلی بخابه دیگه ۸ بیدار میشه روزاهم خواب نداره اگرم بخابه بینش خیلی بیدار میشه خیلی خستم نمیدونم چیکار کنم چندتا دکتر بردمش هرکی یه چیز گفته ولی درمان هیچکدوم موثر نبوده یکی از دکترا پرومتازین داد گفت سه هفته بده ولی من ندادم نمیخام به هر قیمتی بخابه ولی واقعا دیگه خسته شدم یه ساله نخوابیدم بعد از یه طرفی روزاهم خیلی منو اذیت میکنه همش میچسبه بهم یه غذا نمیتونیم بخوریم میاد قاشق میزنه تو غذامون گریه میکنه نق میزنه بچه تا کی اینجوری میمونه کی بهتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خواب به این اندازه ما مشکل نداریم 

بچه من ۲۱ ماهشه یعنی فقط غررر و گریه 

یعنی وایساده فک میکنه چیکار کنم میبینه کاری نداره شروع میکنه گریه و غر   

گاهی به سرم میزنه مثل گربه داداشم ، واگذارش کنم اما به کی نمیدونم  

پسر منم همینه موقع غذا من ملافه پهن می کنم یه بشقاب واسش میزارم خودم شروع می کنم خوردن میاد تو غذای من می پاشه یکم می خوره یکم تو بشقابش می ریزه تا تموم کنم موقع خوابم بیدار میشه روزایی که می برمش بیرون بازی یا کلاس داره بهتر می خوابه  

عزیز دلم پسر منم نمیخوابید بردم دکتر آزمایش نوشت.گفت کم خونه ک باعث بی خوابی میشه.و گفت حتما بهش آهن بده

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

سلام خدا صبرتون بده عزیزم

شما که این همه دکتر بردین یبار هم ببرین دکتر طب سنتی خوب

کسایی که معمولا خشکی مغز دارن شبا نمیتونن بخابن

که توو طب سنتی به راحتی قابل حله انشاءالله 

خب رفلاکس نداره؟ بچه های رفلاکسی بی قراری دارن. یکم امتحان کن یک هفته. ساعت هفت یا شش حتی بیدارش کن. ببرش حموم آب بازی کنید هوا گرمه. خستش کن خیلیییی قبل از ساعت 4هم بذار یکساعت بخوابه. 

بعدم سیرش کن. آب هم بذار بالاسرش.ساعت ده هم چراغا رو کلا خاموش کن. بخوابونش. یک هفته. امتحان کن شاید جواب داد. بچت پر انرژی هست حتما کاری کن تخلیه کنه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706