2737
2739
شوهرم میگه دروغدگفتی اشپزی بلد نبودی گفتی بلدم  در صورتی ک بلد بودم ۵ ۶ نوع غذا  گفتم زیاد ...

شوخی کرد چه جدی گرفتی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من متوجه نشدم ینی چی میشه بگین موضوع چیه 

حقوقی بخوام بگم طولانیه 

سرچ کنید تو نت فسخ نکاح مقاله هاش هست 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2731
نه به اون راحتی که شما فکر می کنید نیست فسخ نکاح سخته 

از کجا میدونید باید ثابت کنه ؟؟؟؟

تیکر براورده شدن حاجتمه .میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 🌹🌷
شوهرم میگه دروغدگفتی اشپزی بلد نبودی گفتی بلدم  در صورتی ک بلد بودم ۵ ۶ نوع غذا  گفتم زیاد ...

بگو ب درک

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

مگه الکی تو قباله ی ازدواج هم زده ه این مواردی ک همسرتون نیگه..دیگه قانون انقدر الکیم نیس

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2738

نوشته عقد بر مبنای یکی از آن شرایط واقع شود

خوب تو که میخونی همه شو بخون

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

شوهرت یا سر به سرت گذاشته یا دلش باهات نیست. به خاطر آشپزی فسخ نکاح می کنن آخه؟😕

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

خخخخخخخخخخخخ

فسخ نکاح به خاطر آشپزی؟؟؟ 

بهش بگو آره برو تا قاضی بندازتت از اتاقش بیرون 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

😅😅😅

مگه به همین الکیاست

یه چی شنیده داره تهدیدت میکنه؛عجب آدمیه

مثلا اگر طرف بیاد بگه من وزیرم بعد تهش در بیاد بقاله یا بیاد بگه من باکره ام بعد تهش دربیاد طرف با حاج حافظ شیرازی نبوده فقط 

🙇خدایا همینجوری یهویی شکرت 🙏
2706