2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

.

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
2728
2738

سه قلو شش ماه بدنیا آمد .یکی از سه تا موند که کاش نمیموند چون تمام بدنش توی دستگاه تکمیل شد به جز چشمش ..الان سه سالشه با یه عینک ته استکانی و چندین بار عمل کردن بی فایده ...حالت نیمه نابینا .

بعید می دونم

خواهرشوهر من آخرهای ماه 6 سزارین شد . نوزاد رو  گذاشتن دستگاه ولی نه دکتر و نه پرستارها امیدی به زنده موندنش نداشتن و می گفتن می میره

یکی دو ماه تو دستگاه بود و بعدش هم آوردنش خونه . خلاصه زنده موند ولی ای کاش نمی موند . الان 14 سالشه و کلی مشکلات

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

من بچم ۳۱ هفته بدنیا امد ولی دکتر گفت انقد وزنش پایینه به ۲۶ هفته میخوره ی ۵۰ روز هم تو دستگاه بود الان ۱۵ ماهشه خداروشکر صحیح و سالم دیگه داره راه میفته

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
2706