2733
2739
عنوان

کار شوک آور دوست صمیمیم

463 بازدید | 38 پست

من از دبیرستان یه دوست خیلی خیلی صمیمی داشتم ک همسایه و همکلاسی ام بودیم تا ۱۲سال بعدش ک من عقد کردم تا اونموقع یکسره همو میدیدیم بعد ک من عقد کردم شوهرم یکم رو دوستام سخت گیر بودالبته ارتباط اصلا قطع نشد فقط کمتر همو میدیدیم بعد از ۴سال از ازدواجم حالا اون عقد کرد و گفت شوهرش سختگیره و دیگه جواب زنگ و اس رو نمیده بنظر شما چرا ? خیلی ناراحتم و البته تو شوکم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای منم این اتفاق افتاد

گیر بهش نده، دنبال دلیلشم نباش

کم کم میفهمی

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2728
خوب شوهرش نميزاره ديگه عجيب نيست

من اس دادم و احوالپرسی کردم گفت درحد اس و زنگ و چییزی نمیگه فقط میگه با دوستات رفت و امد نکن ولی حالا اس میدم اصلا ج نمیده

2738

کاش میشد تو زندگی مشترک چه مرد چه زن این قبول کنن که هرکسی جایگاه خودشو داره همسر و تفریح با همسر جای خودت دوست و تفریح با دوستم جای خود 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
شوهر نکرده اسیر رفته همین 

شوهر منم سختگیر بود ولی نه تا این حد ک جواب زنگ و اس هم ندم اخه ما باهم از خاهر نزدیکتر بودیم دلم براش تنگ شده ولی جوابمو نمیده

شوهر منم سختگیر بود ولی نه تا این حد ک جواب زنگ و اس هم ندم اخه ما باهم از خاهر نزدیکتر بودیم دلم بر ...

خب دیگه عزیزم نباید از دستش ناراحت بشی کسی که شوهرش تا این حد بی درکه و زنش رو اسیر کرده معلومه دیگه اونم زیر سطله ی اونه نمیتونه جوابتو بده 

مشکل از شوهرشه دیگه 

2706