2733
2739

من خیلی فیلم نگاه میکنم چن تا از فیلمای خوبی ک‌دیدم بهتون میگم اگ ندیدید ببینید  اخر هفته کنار همسر جان کیفشو کنید 

اینایی ک میگم بنظرم ارزش دیدن داره هر کسیم اگ فیلم خوبی دیده بگه اسمشو

دل سخت  ae dil hai mushkili  این هندیه ولی مثل بقیه فیلمای هندی ابکی نیست خیلی فیلم قشنگی و دیدنیه من خیلی کیف کردم هم اجتماعی هم عاشقانه از اون فیلماس ک تا اخر فیلم مخکوبت میکنه 

توطئه امیز  ،۴ قسمته ی فیلم فوق العاده ترسناک و ماورایی کسایی ک انابل و کونجورینگو دیدن و نترسیدن این و ببینید تا چن شب خوابتون نمیبره از ترس خیلی با روح و روانت بازی میکنه این برا ترسناک بازا😉  

قبرستان حیوانات خانگی ، خیلی قشنگه محشره ترسناکه تا حدودی  ولی داستانش با بقیه فیلمای نرسناک فرق میکنه و در مورد روح و اینا نیست در مورد حیونام نیست خیلی قشنگه و دیدنی واقعا

apocalypto یا اخر زمان ، سلطان فیلماس خیلی معروفه و خیلی داستان جذابی داره   من ک خیلی خوشم اومد فقط اخرش خوب تمون نشد ولی دبدن داره هااا

روز مرگت مباک ۱ و ۲، دو قسمته برا من بیشتر فان بود تا ترسناک ولی داستانش خیلی خوبه من ک خیلی خوشم اومد تا ۱ دیدم سری رفتم ۲ دانلود کردم بازم جذاب بود هیجانی ترسناک فان همچی قاطیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706