2737
2739
عنوان

شنیدین میگن کرم از خوده درخته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 55 پست

موافقم مدیریت خوب همسرم جلوی تمام دخالتها روتدزندگی 14سالم گرفته نه میزاره من برنجم نه مادر وپدرش ناراحت بشن ،باتمام ادب واحترام حرفشو میزنه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا ...

این موضوع برا تربیت بچه هم صدق پیدا میکنه 

مادر و پدر با هم باشن 

بچه پس فردا جرات بیاحترامی نداره 

بعدا هم توی زندگیش یاد میگیره با خانمش یا شوهرش یکدست باشه ...تا دیگران سوءاستفاده نکنن 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731

زایمان اولم بود نه ماه مادزشوهرم حتی ی سر نزد بیمارستان نیومد بعد سه روز زنگ  زد ب شوهرم ک دارم میام خونتون شیرینی بخرم خودم با گوشای خودم شنیدم ک شوهرم گفت ولش کن نمیخاد اونم نخرید حتی ی جوراب واسه نوش!!؟

گفتم چرا این زن هر بار افتابه برمیداره رو من اگه خودم جیزی میگفتم گفته بودم در غیر اینصورت ی بار شوهرم نمیکفت مامان بسه.

یک ساله خونه مادرمم تو این مدت ی بار مادرشوعرم بهم سر نزده نیومده زنگ نزده از تهران میاد محل کار شوهرم نیبینتش ولی خونه نمیاد حتی ی بار تعارف نزده ک ی هفته بیایید خونه ما.میگفتم جهنم ز نزد ک نزد یا نیومد ک نیومد ولش کن اصلا هم غرورمو نشکوندم بگم چرا جیکار کردم ک زنده و مردم فحش میشنوه تا اینکه دو سه روز پیش

زایمان اولم بود نه ماه مادزشوهرم حتی ی سر نزد بیمارستان نیومد بعد سه روز زنگ  زد ب شوهرم ک دارم ...

وای یاد خودم افتادم 😢😢😢😢 حالا همین مردا از خونواده ی زن همه توقعی دارن ولی از خونواده ی خودشون😭😭😭😭

2738

ب شوهرم گفتم یک ساله اینجا زندگی میکنیم تا خالا منت ن از من دیدی ن از مامانم چرا مامانت ی هفته دعوتمون نمیکنه بریم بمونیم یعنی تو و زن و بچت ارزش ی هفته نون و پنیر خدردن تو خونه باباتو نداره؟گفتم وام میخاییم ضامن ک میخایم دایی و خاله  فک و فامیل من پس خانواده تو کحا؟اسباب کشی داشتنی کی داداشات اومدن کی مادرت اومد؟همه حا مامانم داداشم ابجیم.پول بخایم قرض کنیم مامانم ابجی و داداشم.مریضی میشه مامانم مپواسه هر چیزی من دارم مایه میزارم بچه مریض میشه حتی زنگ نمیزنه حال بچه رو بپرسه چطور من ب مادرت احترام بزارم هر جا نشسته میگه دهاتی و بی پدره و فلان فلان.مقصر مامانت نیست تویی ک وایمیسی مامانت بیاد بگه طلاقت میدم اله میکنم بله میکنم.الان میخام برم بیمارستان چطور روت میشه بگی مامانم بچه رو نگه داره من همراه تو بیمارستان نمیخام؟عزیزم من با بی پولیت میسازم با بداخلاقی تفریح نداریم مسافرت نداریم کلا دارم با هیچی تو میسازم اونوقت چیزه زیادی احترام هم نبینم.؟

بچه ب دنیا میاد روزای سخت میگذره رو سیاهیش میمونه واسه شماها.نبین سکوت میکنم نبین هر شب سلامتو علیک میگم دور نیست ی روزی بیایی خونه ببینی یهو زن و بچه هات نیستن و گم و گور شدن اونوقت دنیا دنیا بگردی نمیتونی پیدامون کنی واسه این همه سختی ک ب ما روا داشتی. شوهرم سکوت کرد منم سکوت کردم و ادمه ندادم.امروز نشسته بودیم دیدم مادرشوهرمینا همه ریختن اینجا

تو چرا موافقی😐😐مادر من از گل نازکتر بهت گفته اینجا من نقش خواهرشوهر کوچیک موزمار و دوبهم ...

😂😂😂😂😂اوه عشقم مامانه تو که گله

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
😁مرمری مامانم حالش توب نی😢به خاطر ریه هاشم کلا اومدن چهارمحال موندنه البته شهر ما خونه نخریدن مرکز ...

الهی چرا عزیزم مگه چشه ریه هاش

اهله چهارمحال بختیاری هستی؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

مادرشوهری ک ب من میگفت دهاتی اومده بود دهاتمون با شیرینی با میوه و مرغ  و گوشت لباس برای بچه اسباب بازی ک ای وای چرا نمیایید برادرشوهرام اومدن کلی وسیله دستشون بستنی و فلان برای بچه خودشون هم هی بگن بخندن هی شوخی کنن ناهار بمونن و خوش و خرم ک میری بیمارستان ما میاییم مادرشوهرم دم ب دیقه میگفت من پنج شنبه میام یادت نره وایسا تا بیام برادرشوهرام هی میگفتن ما رهامو نگه میداریم خلاصه میدونم شوهرم گفته بیان ولی چرا این همه سال ازشون نخاست.

2706