2737
2739
عنوان

لکه بینی بعد از نزدیکی

142 بازدید | 12 پست

خواهرم میگه بعد از تموم شدن پریودش تا یه مدت نزدیکی که میکنه بعدش لکه بینی داره، آیودی هم داره، به نظرتون دلیلش چیه؟ کسی این مشکل رو داشته؟

احتمالا زخم دهانه داره

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اصن با خواهرم درلاره این چیزا حرف نمیزنم😱

چرا؟

کاش من ی خواهر داشتم باهم میترکوندیم 😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2740

منو خواهرم خیلی کم همو میبینیم مخصوصا از وقتی من ازدواج کردم، خوشحال شدم که اینو بهم گفت این یعنی منو محرم میدونه، دوتا خواهر بیشتر نیستیم دیگه کی بهتر از خواهر برای درد و دل و گفتن مشکلات زنونه، البته ما یه زن داداش داریم که با اونم اینجور حرفا میزنیم‌ اشکالی نداره که، شاید بتونیم به هم کمک کنیم

منو خواهرم خیلی کم همو میبینیم مخصوصا از وقتی من ازدواج کردم، خوشحال شدم که اینو بهم گفت این یعنی من ...

کارتون درسته چرا که نه لابد به هم اعتماد دارید که صمیمی هستین دیگه من که شوهرم یچی میگه تاکید میکنه به خواهرت نگو چون اون به دوستاش و شوهرش میگه شوهرشم بفهمه دیگه تمومه همه عالم فهمیدن

من دارم ولی خیلی غریبه ایم با هم

چ بد

منم ک دارم توحسرت ی خواهر میسوزم😕