2733
2739
عنوان

بارداری

134 بازدید | 24 پست

سلام دوستایع گلم..

من ۱۹ سالمه همسرم فوق العاده عاشقمه ومنم همینطور..ازعیدتاحالاس ک گیرداده بچه بیاریم خیلی ب شدت علاقه ی فجیحی ب بچه داره ومنم خیلی دوست داره..ومیخام اقدام ب بارداری کنم..

الان ۳ماه اقدام کردم نتیجه ای نگرفتم میشه کمکم کنید ممنون

دخترم تمامه دنیامه 🧿👶خدایا شکرت🙏🌹♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم خودت هم شوهرت برین چکاپ کامل تا علتو پیدا کنید

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2728

شما3ماهه اقدام کردی نا امیدشدی عزیزم نا امید نباش من الان 2ساله تو اقدامم

خدایا🕋با امید تو به زندگیم برگشتم نا امیدم نکن از زندگی و دوباره فرشته نازموسالم وسلامت بهم برگردون و دامنموسبز کن امیدموازم نگیر خدا🕋😔
الان چه ربطی به اینکه شوهرم عاشقمه داشت؟🤔

عزیزم وقتی میگم دوستم داره وعلاقه فجیحی ب بچه داره ینی اینکه فقطو فقط ب فکره زنوزندگیشه ینی این اجازه روداره ک پدربشه

2738
شما3ماهه اقدام کردی نا امیدشدی عزیزم نا امید نباش من الان 2ساله تو اقدامم

انشالله ک ب امیده خدا شماهم ب زودی مادر میشی فداتشم..

تنبلی تخمدان داری شما؟

شما الان باردارید؟؟

بله عزیزم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
چکاپ هنوززودی مامانه می‌گفت زوج های جوان تا 1سال وقت دارن بعدباید برند دنبال علت  .

اره عزیزم ولی زودتر بره بهتره تا اگه ی موقعه خدایی نکرده چیزی باشه سریع درمان کنه

2706