2733
2734

رفتم خرید کفش امروز

صاحب مغازه رو‌میشناسم ادم خوبیه

امروز که رفتم ی مرده دیگه هم بود تو‌مغازش که اونم چند مغازه اونورتر کفش فروشی داره

کفشی که انتخاب کردم گفتم سایز ۳۹_۴۰بیارید اولی رو‌پوشیدم گفتم اگه میشه اون پا دیگه ش رو‌هم‌بدید بعد گشاد بود سایز کوچیکترو پوشیدم گفتم اون پاشم بدید،بعد اون مرده که صاحب مغازه نبود با ی لحن‌چندش گفت مگه چند تا پا دارین😑😑😑بعدم ی خنده موزیانه کرد،فروشنده اخر ازم عذرخواهی کرد ولی من چیزی نگفتم بنظرتون باید جوابشو‌میپادم چی میگفتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اون بیشعور بوده وگرنه باید همینکار و میکردی

بهتر که جوابش و ندادی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706