2737
2739
عنوان

چکار کنم با شوهرم

621 بازدید | 31 پست

پریروز بحثمون شد و کمی تقصیر من بود دیروز خونه رو مرتب کردم مبلا رو جابجا کزدم فقط گفت خوب نیس و با دکور قبلی بیشتر خوشحال بوده دیشبم تنهایی گرفت خوابید امروزم از صب تو قیافه بود چکارش کنم دارم میپوکم

اوه دیگه چیدمان خونه به سلیقه خانوم باید باشه

مطمئنی از همین بوده ناراحتیش؟

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

مشکل اصلی چیه؟

نگو بخاطر این بحث داری میپوکی؟

اصل اصل اصلش چیه؟

مادرشوهر😨؟؟؟

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوه دیگه چیدمان خونه به سلیقه خانوم باید باشه مطمئنی از همین بوده ناراحتیش؟

نمیدونم والا از دیشب انقد تو قیافس کلی بهش روحیه دادم که تو خیلی خوبی و خوشحالم دارمت فقط بر و بر نگا میکرد 

2738

چرا تنها مبل جابه جا میکنی 

اصلا به فکر سلامتیتون نیستیدا بیاید اینم جواب دست درد نکنه ات هیچ وقت تنهای کارای سخت انجام نده 

به فکر خودت باش

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
نمیدونم والا از دیشب انقد تو قیافس کلی بهش روحیه دادم که تو خیلی خوبی و خوشحالم دارمت فقط بر و بر نگ ...

همینا رو میگی دیگه برات قیافه گرفته، کاری نکردی که بخوای انقد منت کشی کنی، ولش کن خودش خوب میشه.

خب لابد انتظار داره اشتباهتو قبول کنی و بهش بگی

دیشب بهش گفتم اونم گفت بحث الکی نکنیم گفتم باشه و قول دادم بازم گفتم دوسش دارم و شام خوشمزه اونوقت وسط تلویزیون دیدن گفت خاموش کنیم ترجیح میدم بخوابم اونم ساعت ۱۰:۱۰ دقیقه

همینا رو میگی دیگه برات قیافه گرفته، کاری نکردی که بخوای انقد منت کشی کنی، ولش کن خودش خوب میشه.

بخدا از صب که سر کار میره ی زنگ بمن نمیزنه همیشه منم که زنگ میزنم خستم 

2706