2737
2739

لخت. رژیم .بیخیال 

کوتاه و مختصر😂😂😂

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
🤣🤣🤣🤣🤣🤣آره والا آخرش به همین مرحله میرسیم

اهسته و پیوسته باید رفت تا رسیدن به مقصد راهی نمانده😂😂😂😂

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤

من خیلی امتحان کردم 

قبلا همه هزینه ها رو زدیم 

واقعا دیگه هیچ راهی نمونده 

سفر نمیریم 

اجیل نمی خریم 

لباس کم بخریم 

حتی باطری ساعت مچی واسه تموم نشدن وقتی در میارم میزارم کمد ساعتو قطع میکنم باطریش تموم نشه 

نون دور نمیریزیم 

گوشت کم مصرف میکنیم 

لامپ اضافه روشن نمیزاریم همه کم مصرف 

دکتر فقط بچه رو میبریم 

دیگه چه کار منیم ؟

بیشتر هزینه ها 

اجاره خونه 

استهلاک ماشین 

تفریح 

هزینه بنزین 

ایناس

اهسته و پیوسته باید رفت تا رسیدن به مقصد راهی نمانده😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣

الان که یکم فک کردم دیدم گریه داره بیشتر تا خنده😭😭😭

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2738

کم بخر کم غذا درست کن خریدات دست چین باشه تا دور ریز صفر بشه صرفه جویی کن درمصرف اب وبرق وگاز تا شامپو ومایع ظرفشویی و... اول پس انداز کن بعد خرج کن یعنی اول هر ماه یه مبلغی از حقوق پس انداز کن بابقیه اش زندگیت رو بچرخون بالیست برو خرید

من خیلی امتحان کردم  قبلا همه هزینه ها رو زدیم  واقعا دیگه هیچ راهی نمونده  سفر نم ...

عزیز سوءتغذیه میگیرین

من به نظرم از چیزای دیگه بزنین ولی تغذیتون کامل باشه

خدایی نکرده مریض میشین هزینش بیشتره

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

اینجا ی تاپیک هست مدیریت مصرف

مال ساغر۱۵ هست برو اونجا پر راهکاره

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
عزیز سوءتغذیه میگیرین من به نظرم از چیزای دیگه بزنین ولی تغذیتون کامل باشه خدایی نکرده مریض میشین ...

ممنونم که بفکر مایید 

نه تغذیه که منظورم امسال عید بود همه گفتن 

نه به اجیل 

به من خیلی برخورد 

خیلی 

باورت نمیشه 

لخت رژیم بیخیال  کوتاه و مختصر😂😂😂

ماجایگزین دکتر رفتن وهرباربرای یه سرماخوردگی ساده ۸۰ تا۱۰۰پیاده شدن،داروهای طب اسلامی رو جایگزین کردیم الان خیلی هزینه ووقتمون هدرنمیره،سلامتیمون هم تضمین میشه انشاالله

لباس هم کمتر میخرم توقعات روآوردم پایین

توخوراک هم هرچیزی نمیخوریم،مثلا روغن شحم وزیتون جایگزین روغن پالم و صنعتی و ذرت تراریخته کردیم......

یا نمک دریا مصرف میکنیم که بعداً فشار خون نگیریم

شکرروحذف کردم جایگزینش شکرسرخ وعسل وشیره میخوریم......

ذرت و نخودفرنگی،سوسیس وکالباس،کارخانه ای...نمیخریم

همیشه ۱۸ساله هستم  
2706