2733
2739
عنوان

شوهرم میگه چادر سرت کن

| مشاهده متن کامل بحث + 6209 بازدید | 214 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا هرجور از اول بودي پسنديده حق نداره ديگه حرف بزنه بعدم والا هيچ آدمي به زن باردار بد نگاه نميكنه اينهمه لباس مخصوص زن باردار يه جوري دوستان ميگن خجالت ميكشن از شكمشون انگار جرم و جنايت كردن والا همه جاي دنيا به زن باردار احترام ميزارن اينجا هم همينطوره 

2731
چون از اون کارا کردن حامله شدن از اون کارا در ایران یعنی خاک برسری و کثافت کاری زنی پاکیزه و برتر ...

زن پاکیزه فقط مریم مقدس

بقیه اصلا یه وضعی  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2740
واااای فقط هلاک کامنتت شمام من امنتون خیلی بامزه بود نه اونطوری هم بد دل نیس اعتماد داره بهم میگه رش ...

بهاش لجبازی نکن بگو درکت میکنم ولی من اصلا نمیتونم چادر سر کنم بیا با هم.بریم یه مانتوی بارداری گشاد انتخاب کنیم ، چند تا عکس هم دانلود کن زودتر نشونش بده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
چون از اون کارا کردن حامله شدن از اون کارا در ایران یعنی خاک برسری و کثافت کاری زنی پاکیزه و برتر ...

جاي تاسفه واقعا😖😖😖😖من تو بارداريهام هميشه عاشق شكمم هستم😁اصلا قسمت هيجان انگيز قضيه س شكم گنده😁

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
بگو ولی طرف محمدو نگیر    

ن مربوط ب خودمه...

با اجازه اسی

منوهمسرم ۹ماهی باهم دوست بودیم

بعد الان تو گوشیش دیدم ی پیامی ک مربوط ب موقعیه ک دوست بودیم باهم

ک باخواهرش و همکارشون و خودش میرن بیرون.ب خواهرشم پیاپ داده حواست باشه به شمسی لو ندی با کی بیرون بودیم....

ذهنمو درگیر کرده....😔😢

من بودم قبول میکردم پس قبول کن نه بخاطر اینکه محمد گفته هااا نه بخاطر اینکه وقتی میری بیرون مردای ه ...

اتفاقا اگه پوشش خوب باشه

اصولا مردا با زن باردار کار ندارن

مگر چی بشه

واسه من که اینطوری بود

درست زمانی که ناامید میشوی 
2706