2726
عنوان

شوهرم میگه چادر سرت کن

6168 بازدید | 214 پست

دوستان یه سری مشکلات هست که ازیتم میکنه اینکه محمد یکم بدبینه بهم اعتماد کلما داره ولی همش گیر میده چادر سرت کن امروز بهم گفت بببن تو از امروز له بعد بارداری شیکمت میاد جلو منم دوس ندارم کسی هیکل زنما ببینه ولی اخه من چند سالمه من پوششم با مانتو هم کامل هست بنظر شما چشکلی راضیش کنم که از دستم ناراحت هم نشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز باور کن ارزش بحث کردن نداره منم با وجود بارداریم چادر سر میکنم با اینکه خیلی سختمه ولی خب از ی طرفم وقتی می پوشم همسرم قربون صدقم میره😂

دانش آموخته طب سنتی🥰
2728

به محمد بگو من همیشه تیپم همینجوری بوده از اول پسندیدی از این به بعدم همینه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

خب همینارو بهش بگید که من با مانتو هم حجابم کامله

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

حالا موقع بارداری بپوش ولی بچه بدنیا اومد بگو سختمه بغلش کنم با چادر 

الانم میتونی بگی چادر بلد نیستم سرکنم وزنم بره بالا سختم میشه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
به محمد بگو من همیشه تیپم همینجوری بوده از اول پسندیدی از این به بعدم همینه

واا خواهر جو جدید نی نی سایت و نمیدونیااا

الان همه میگن حرف شوهرتو گوش کن خودتم نمیخوای ولی پوشیه هم بزن مهم فکر شوهرته نه خودت😁😁😁

2706