2733
2734
عنوان

شوهرم میگه چادر سرت کن

| مشاهده متن کامل بحث + 6193 بازدید | 214 پست

لطفا اگر میشه با لهجه تایپ نکنین و از نقطه و فاصله استفاده کنین تا صحبت هاتون مفهوم باشه 

شوهرشما فقط بیست سالشه صحبت های اینطوری زیاد ممکنه بکنه 

هرجور از اول بودین الانم باشین

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم والا

چادر چیز خوبیه. اگه حجابتون کامله چادر لازم نیست...ولی خب شکمم میزنه جلو جالب نیست

ب نظر میاد شوهرتون منطقیه باهاش صحبت کنید

بلخره یکیتون راصی میشه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
واا خواهر جو جدید نی نی سایت و نمیدونیااا الان همه میگن حرف شوهرتو گوش کن خودتم نمیخوای ولی پوشیه ه ...

چرا میدونم ولی جو جدید نی نی سایته ، جو جدید عقل و منطق که نیست

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740

اگه فقط انتظار داره تو دوره بارداری بپوشی به نظرم بپوش به نظرش احترام بزار ولی بچه به دنیا بیاد خیلی سخته بعدش بخوای چادر بپوشی 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

واقعا خدا حفظش کنه بخدا کیف میکنم مردایی رو زناشون غیرت دارن. همسرت مطمئن باش دوست داره و دلش میخواد فقط مال خودش باشی. با عشق به این جریان نگاه کن. انشاءالله خدا همه ی مردای غیرتمند رو حفظ کنه

2706