2737
2734
عنوان

👻☠💀تا حالا شنیدین مرده ای زنده شه ؟☠💀👻

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 69 پست

یه چیزی هم ادامه ی این ماجرا بگم.مامانم  چندسال پیش خواب میبینه تو قبرستان یه مرده زنده میشه و ازشون کمک میخاد و لباس.بعد از مدتی تو مکانی این خانم رو که در واقعیت زنده شده رو میبینه و به یه همکاراش میگه من این خانوم رو تو خواب دیدم که زنده شده.همکارش گریه میکنه و میگه اره این خانوم زنده شده واقعا.و از شهر خودمون نبود اصلا.مامانم سید هست

یکی از اشناهای ما یه دختر بچه بدنیا میاره، که موقع تولد خیلی ضعیف بوده وزنش ۱.۵ بوده فکر کنم ۷ ما ...

آخیییییی

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂 شایدم روحمه 😂😂😂

پیامکی از دیار باقی😁

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

همه ما چه بخوایم چه نخوایم میمیریم

روزی که هیچ کس و هیچ چیز جز اعمالمون نمیتونه به فریادمون برسه.‌..

تنها اسممون یادگاری میمونه از ما تو این دنیا که اونم کم کم فراموش میشه...

البته این تایپکها هم جزو چیزهای هست که از ما باقی میمونه.....

برای شب اول قبر زیارت عاشورا خیلی توصیه شده‌ 

کسی که هر روز زیارت عاشورا بخونه

اون دنیا امام حسین جور دیگه هواشو داره

مخصوصا شب اول قبر

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2728
خیلی بده اون زمانا هر کس میفهمید این ماجرا رو ازم میترسید و دوری میکرد 😥😥😥

خخخخ چه نادون بودن .من میگم برم بهش بچسبم شاید از آینده خبردارشم 😄

حتما دارک?

نه گلم دارک وب؟!

نه اون نبود

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
نه گلم دارک وب؟! نه اون نبود

اوهوم،،اخه دیشب درباره اونم تاپیک زدن

فک کردم اونو دیدین

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2740
بابا چرا فك ميكنيد چيز عجيبيه خيليا زنده ميشن بعد مرگ ولي باز ميميرن حالا با زيرخاكن يا تو سردخونه&n ...

حتی فکر کردنشم حس خفگی به آدم میده 

منم از همین وحشت دارم.آدم تو قبر زنده بشه بعد بمیره😔

خدا برا هیچ کس نیاره.

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》