2733
2734

دیروز مادرم برام تعریف میکرد .مامانم میگف چندین سال پیش یه خواهر و برادری  تو روستا بودن که بیماری قلبی داشتن و تحت درمان دکتری بودن . این پسر جوان چندوقتی بوده که ازدواج کرده بود و خیلی زود هم بچه دار شده بود. شغلشم کشاورزی بوده .یه روزی قلب این پسره سر زمین دردمیگیره و در نهایت منجر به مرگش میشه .حالا بعد چندساعت از اهالی روستا اینو میبینن و خبرش به خانواده ش میرسه و در نهایت مراسم کفن و دفن انجام میشه .

مامانم میگف بعد چندروز بخاطر فوت برادر ، خواهرش بخاطر این غم قلبش درد میگیره و خواهررو دکتری که هردو خواهر و برادر تحت نظر بودن میبرن .دکتره علت رو جویا میشه و میگه چرا اینطوری شدی خواهره میگه بخاطر برادرم .دکتره هراسان به خانواده میگه که اون پسر نمرده 🤢.اون زنده س .چرا قبل دفنش پیش دکتری نیاوردین  . کلی همه شون بهم میریزن و ....

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر جوون رو نبش قبر میکنن .وقتی جسد پسررو میبینن همه شوکه میشن . کفن کاملا خونی شده بود .چون پسره به هوش اومده بوده و چندباری سرش به سنگها کوبیده بوده و در نهایت مرده بوده 😫😫😫 مامانم میگه ازون ببعد اون خانواده هیچوقت مث سابق نشد ‌ .الان هم که الانه انگاری همه شون یه ماتم بزرگ تو چهره شون دارن و هیچوقت بلند نمیخندن 😑😑😑🤔🤔 وقتی خودمو یه لحظه جای اون پسره میزارم سکته میکنم 😢😢😢 بنده خدا زنده به گور شده .اصلا این اتفاق از ذهنم پاک نمیشه😔

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
بله يكي از فاميلاي شوهرم زنده شد يكسالم عمر كرد بعد مرد ديگه

میشه تعریف کنید 

2738
وا يني از سره زمين نبردنش بيمارستان يا پزشكي قانوني ك مجوز دفن بدن ؟

نه نبردن .مامانم میگه اونموقعها طرف میمرد فرتی میبردنش غسالخونه

عزیزم چندروز زیر خاک، زنده؟؟؟؟!!!!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
پسر جوون رو نبش قبر میکنن .وقتی جسد پسررو میبینن همه شوکه میشن . کفن کاملا خونی شده بود .چون پسره به ...

بمیرم ،کاشکی تعریف نمیکردی دیگه تا چن روز دلم کبابه

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  

صبح اول صبح  خود  را آغاز میکنیم  قربه الی الله 🙈

آخه این چی بود  اول صبحی ؟!

تجسم کردم و دلم ریش شد خوووو

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
وا يني از سره زمين نبردنش بيمارستان يا پزشكي قانوني ك مجوز دفن بدن ؟

تو روستاها مجوز نمیگیرن خودشو کارای کفن و دفن رو انجام میدن.روستای پدری من هم همینجوریه 

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
2706