2733
2734
عنوان

بازهم مادرشوهر😣😥

356 بازدید | 51 پست

سلام دوستای گلم..من چن سالی هست ک خواننده ی خاموش بودم،اونم بخاطر قطع کاربری ترجیح دادم برنگردم...اما یه موضوعی مجبورم کرد نظرتون رو بدونم..ممنون میشم کمکم کنید

دوستان ۵سالی هست ازدواج کردم و ۳ساله ک عروسی کردم...اوایل وتا چن وقت قبل تنبل بودم...خانواده شوهرمم خیلی دخالت میکنن حتی تو طرزلباس پوشیدن...مادرشوهرم سر این جریان تنبلی و نظافت نکردن خونه چندین بار ب روم اورده وبحث کرده و‌...منم همیشه هیچی نمیگفتم تا دیروز ک بدجور جوابشو دادم...بهش گفتم ب توربطی نداره خونه ی خودمه و تودخالت نکن و......ودیشب درموردش باهمسرم درموردش حرف زدیم گفت تقصیرتوبوده تو اجازه دادی تا این حد توزندگیت دخالت بشه و راست میگفت

مادرش اوایل خیلی دوسم داشت خیلی طرفمو میگرفت اما گفت تودرسته جوابشو ندادی اما کارایی کردی ک ازصدتاجواب بدتر بوده من واقعا انتظار نداشتم جلو روم اون حرفاروبار مادرم کنی تنها افتخارم این بوده ک تو احترام خانوادمو داشتی اما الان که میبینم  اینجوری نبوده سر کوچکترین چیزی تا مدت ها قطع رابطه کردی وبخاطر من یه سربهشون نزدی راست میگه من تنهاکاری ک میتونم در مقابل طرفم انجام بدم قطع رابست 

گفت الان این رابطه ب نطر من کاااااملا خراب شده و هیچ وقتم درست نمیشه و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفاش تاحدودی درست بودن...اما مشکل الان من اینه که نمیتخوام همسرم بیشتر ازاین ناراحت این جریان و ارتباط خراب شده باشه دوس دارم خیلی سریع درستش کنم این رابطه رو....اما نمیدونم چیکار کنم....ما باهم تو یه ساختمون هستیم دیروز سلام دادم جواب نداد وقهر بود..

2731

اگه میشه با یه جعبه شیرینی به اتفاق همسرت برو خونه اشون بشین و بلند شو. ولی به نظرم کعذرت خواهی نکن و به روی خودت نیار چی شده درسته شما بد جواب دادین ولی اونم نباید دخالت میکرد حالا که میخوای بخاطر شوهرت این کار رو انجام بده

اگه میشه با یه جعبه شیرینی به اتفاق همسرت برو خونه اشون بشین و بلند شو. ولی به نظرم کعذرت خواهی نکن ...

ممنون ک نظر دادی عزیزم....من الان ۱۸هفته هستم بزارم وقتی ک رفتم سونو وجنسیت روقطعی گفت اونوقت با شیرینی برم خونشون....اخه شیرینی نی نی رو هنوز ندادم.....راستش از عکس العملش میترسم....اماچون مدتیه زندگیمون بهترشده ترجیح میدم بخاطر زندگیم کنار بیام 

2738

ببین درسته که کار ایشون اشتباه بوده و نباید دخالت میکرده ولی کار شما اشتباهتر بوده من اعتقادم اینه چه من چه همسرم حتی در مقابل رفتار و توهین پدر و مادر طرف مقابل نهایتا سکوت کنیم اونها بزرگترن و نزدیکترین فرد بعد ما به همسرمون هستن حداقل بخاطر طرف مقابل باید سکوت کرد و مادر همیشه میگه ببین هیچ وقن نذار بابت کار خونه کسی تو رو زیر سوال ببره خودت اجازه نده تمیزی اول برای خودت شخصیت و احترام میاره وقتی برای خودت ارزش قائل نشی دیگران هم تورو اونجوری قضاوت میکنن میگن اون معلومه دیگه در چه حدیه از وضع خونه زندگیش معلومه و....

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
ممنون ک نظر دادی عزیزم....من الان ۱۸هفته هستم بزارم وقتی ک رفتم سونو وجنسیت روقطعی گفت اونوقت با شیر ...

نمیدونم هرجور خودت تشخیص میدی. ولی سعی کن همیشه خونه ات تمیز و مرتب باشه که هرکسی از راه رسید نخواد برات نظر بده و دخالت کنه حتی مادر خودت.

بخدا اگه فقط روزی یه ساعت وقت بزاری خونت مثل دسته گل میشه.

ببین درسته که کار ایشون اشتباه بوده و نباید دخالت میکرده ولی کار شما اشتباهتر بوده من اعتقادم اینه چ ...

کاملا حق باشماست...من بخاطر کم سن بودن وخامی اصلا ب این چیزا اهمیت نمیدادم اما الان خیییییلی بهتر شدم....اخوب منم کم سن بودم و اونا بارفتارشون خیلی آزارم دادن وباعث شدن تا این حد برسم و یه لحظه کنترلم رو از دست بدم....تو این ۵سال یک بار کوچکترین حرف یا بی احترامی نکردم و برای همینم هست چ برا همسرم ج خانوادش خیلی سنگینه😢خودمم زیاد  راستش برام مهم نیست اما همسرم ب شدت برام مهمه و نمیخوام بیشتر از این ناراحتش کنم....فک میکنه تا ابد رابطه ها و کدورت ها همینجوری بد باقی میمونه و این  خیلی ازارش میده

نمیدونم هرجور خودت تشخیص میدی. ولی سعی کن همیشه خونه ات تمیز و مرتب باشه که هرکسی از راه رسید نخواد ...

اره واقعا درسته...الان دوهفته ای میشه خیلی تغیر کردم شاید از ۲۴ساعت ۲۰ساعتش خونه کاملا مرتبه،غذام اکثرا  سروقت هست...هر روز توخونه کیک وشیرینی میپزم و....میگم خیلی تغیر کردم ولی همش بخاطر همسرم ک اینجوری گند زدم😭😭

کاملا حق باشماست...من بخاطر کم سن بودن وخامی اصلا ب این چیزا اهمیت نمیدادم اما الان خیییییلی بهتر شد ...

چون خودتون میگین اولین باره برای همون همسرتون تو شک هیتش و فکر میکنه دیگه رابطه به حالت اولیه بر نمیگرده قطعا زمان میبره تا این آب گلالود صاف بشه و فراموش ولی من جای شما بودم به همسرم میگفتم درسته من اشتباه کردم ولی ایشونم با دخالتشون اشتباه کردن ولی تو درست میگی من بخاطر تو فراموش میکنم و برای آشتی و رفع کدورت اقدام میکنم و قطعا میتونم با کارهای خوبم رابطه بهتر بکنم و....

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
منم موافقم. با جعبه شیرینی برو ولی چیزی به روی خودت نیار. چیزیم گفتن جواب نده. زودترم برو الکی به خ ...

ب چه بهانه ای برم اخه....ما تو یه ساختمونیم.نمیدونم چجوری باجعبه شیرینی برم....روم نمیشه😣😣😣

2706