2737
2739
عنوان

با این اخلاق شوهرم چکار کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 63 پست
بگو به سلامتی برای مادر خواهرت جبران میکنم ولی بشین جدی باهاش حرف بزن یه روز که باه هم خوبین ازش بپر ...

من هرکااااری میکنم باز این اخلاقش همینه . با خانوادشم همینطوری بود . حسوده . نمیدونم چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم اون حق نداره تو کارای شخصی تو دخالت کنه. اما اگه واقعا خودش این کارو نمیکنه تو هم احترام ...

میگه من این کارارو نمیکنم . و همه وقتم برا توئه . تو چرا ...

آخه ز زد ک میخوام بیام بگم ن 

مثل این میمونه ک بگی چرا تو شرکت با ۵ تا ارباب رجوع حرف زدی باید با ۳ تا حرف میزدی مگه بی صاحبی؟ چر ...

بخدا نیم ساعت دوستم اومد انقدر حالم خوب شد ولی همونموقع ک دوستم خونه بود ز زد ک این چرااومدو تلفنو قطع کرد تندو تندو تند اس میداد . اعصابمو خورد کرد . خودشم ک وقتی میاد خونه بیشتر وقتا پا سریال میشینه و با من ح نمیزنه ولی وقتی میره خونشون کلیییی با خانوادش در مورد سیاست ح میزنه

2731
میگه من این کارارو نمیکنم . و همه وقتم برا توئه . تو چرا ...  آخه ز زد ک میخوام بیام بگم ن&nbs ...

اونی که تا ته عمر کنارت میمونه همسرته. یه بار بگو شوهرم نمیذاره و خودتو خلاص کن. مطمئن باش اونم اگه شوهرش ناراضی باشه ترجیح میده اونو راضی نگه داره. با این چیزا نه اعصاب خودتو خورد کن نه زندگیتو تلخ کن. ارزششو نداره واقعا. با دوستات بیرون دوره بذارید. 

اونی که تا ته عمر کنارت میمونه همسرته. یه بار بگو شوهرم نمیذاره و خودتو خلاص کن. مطمئن باش اونم اگه ...

با دخترداییهام ی بار رفتم بیرون . تا دوروز دهنمو سرویس کرد . چون اون تو خونه بود در حالیکه تو خونه باهام دیگه زیاد ح نمیزنه .حتی نگامم نمیکنه کلا زیاد 

بخدا نیم ساعت دوستم اومد انقدر حالم خوب شد ولی همونموقع ک دوستم خونه بود ز زد ک این چرااومدو تلفنو ق ...

خب دیگه این نشد. وادارش کن ببرتت بیرون بگردونتت. 

رگ خوابشو پیدا کن. این که برای رفع این خلأ تو زندگیت بری سراغ دوستت اشتباهه. 

2740
خب دیگه این نشد. وادارش کن ببرتت بیرون بگردونتت.  رگ خوابشو پیدا کن. این که برای رفع این خلأ ت ...

ایییییییین همهههه بهش محبت میکنم . فایده نداره . این همه ح میزنم باهاش فایده نداره . مامانش لوسش کرده .ازدواج با تک پسر اشتباه محضهههه

بخدا نیم ساعت دوستم اومد انقدر حالم خوب شد ولی همونموقع ک دوستم خونه بود ز زد ک این چرااومدو تلفنو ق ...

عزیزم رفتارش واقعا نرمال نیست

با خودش چی فکر میکنه رو نمیدونم اما ب نظر خودت چیزی روش اثر داره؟ مثلا حزف زدن با خانوادش؟با خودش؟یا دلیل نمیگه؟

یادم تورو فراموش..
عزیزم رفتارش واقعا نرمال نیست با خودش چی فکر میکنه رو نمیدونم اما ب نظر خودت چیزی روش اثر داره؟ مثل ...

لوووووووسه . خیلیییی . باهاش ح ک میزنم یکم روش تاثیر داره بعد دوباره همون آش و همون کاسه . بعضی وقتا س ی چیزای خیلیییی الکی عصبانی میشه . چشاش مثل روانیا میشه . بدم میاد ازش دیگه

ایییییییین همهههه بهش محبت میکنم . فایده نداره . این همه ح میزنم باهاش فایده نداره . مامانش لوسش کرد ...

ربطی نداره شوهر من پسر أوله دوتا پسرن کلا.  پشت بند دیپلمم کار کرده. اما تو 33 سالگی مادرش مثل دو ساله ها باهاش رفتار میکنه. 

اتفاقا به قول مشاوری که من باهاش حرف زدم جای محبت کردن براش دست نیافتنی باش. تا قیامتم به شوهرت محبت کنی نمیگه پاشو بریم بگردیم. زیاده روی نکن. اما یه اندازه ازش طلب کن. مثل من نباش که هیچی از شوهرم نمیخواستم. 

ربطی نداره شوهر من پسر أوله دوتا پسرن کلا.  پشت بند دیپلمم کار کرده. اما تو 33 سالگی مادرش مثل ...

اره دیگه هرچی محبت کردم بسه . هرچند بهش محبت نکنم کلافه میشه و میگه چرا اینجوری شدی ولی وقتی قدر نمیدونه میشم مثل سنگ

2706