2410
2553
عنوان

با این اخلاق شوهرم چکار کنم ؟

743 بازدید | 63 پست

من تو خونم تنها بودم دوستم ز زد ک من ۱ساعت دیگه میام خونتون . شانس من دیروز شوهرم زود از سر کار اومد . تا شوهرم اومد دوستم رفت . 

قرار بود بریم بیرون . دیگه شوهرم نبردم بیرون و هیییی غر میزد ک چرا این اومده و مگه اینجا صاحاب نداره . 

گفتم ب من گ و اومد بعدم اشکال نداره ک من تنها بودم 

میگه ب من ک نگفت میخواد بیاد😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
شوهرت از کار اومده بود خسته بود میخواست الکی گیر بده بی خیال بگو باشه دفعه دیگه میگم با تو هماهنگ کن ...

تا اومد اون رفت بیچاره . اصلا تو خونه خودم راحت نیستم اصلا این چیزا دست خودم نیست. وقتی مامانم میاد انقدر استرس دارم ک یوقت گاو نششششهههه

مثلا برا عید خانوادمو دعوت کردم خانواده اونم دعوت کردم بعدش . وقتی ک خانواده من اومده بودن . ب حددددددی باهم دعوا کردیم ک اصلا من اعصابم خورد بود و همش استرس داشتم . میگه تو بچه داری نباید مهمون دعوت کنی . نمیدونم این حرفا یعنی چی . خسیسم نیست

تا اومد اون رفت بیچاره . اصلا تو خونه خودم راحت نیستم اصلا این چیزا دست خودم نیست. وقتی مامانم میاد ...

بگو به سلامتی برای مادر خواهرت جبران میکنم ولی بشین جدی باهاش حرف بزن یه روز که باه هم خوبین ازش بپرس مشکل شما اینه که بلد نیستین حرف بزنین اونم لج میکنه باید قلقشو بفهمی

مثل این میمونه ک بگی چرا تو شرکت با ۵ تا ارباب رجوع حرف زدی باید با ۳ تا حرف میزدی

مگه بی صاحبی؟ چرا برای ما وقت نمیزاری

بی منطق بودن ک کاری نداره

یا یک دقیقه دیر کنه بگی وای ادم بی نظم نمیخوام

با محدود کردن تو ، کنترل کردن تو ک بچت خوشبخت نمیشه 

بچه کسی رو میخواد ک با روان سالم و ارامش بتونه کنارش باشه کمکش کنه نکه خودش رو بیمارگونه وقف بچه کنه

یادم تورو فراموش..
2706