2737
2734
عنوان

خانومای درحال اقدام ی سوال دارم بیایید خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 36 پست
من الان ک اقدام کردم نمیدونم ب امید خدا ک گرفته باشه پس تا پریود نشدم بجز اهنگ های ارامش بخش و مثبت ...

آهنگ های آرامش بخش منظورم ملودی های قشنگه که گاهی تلویزیونم میذاره اگه آهنگی پیدا کردی که مدام کمو زیاد میشه صداش و یه حالت روانی داره گوش نده واسه اطمینان. بذار یه نگاه کنم خوبشو پیدا کردم همینجا لینکشو میذارم. صدای پیانوی عادی یا صدای بارون خوبه سایتی که دان میکنیش نگاه کن ننوشته باشه سابلیمینال چون توی سابلیمینال ها هم صدلی پیانو و بارون هست

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
آهنگ های آرامش بخش منظورم ملودی های قشنگه که گاهی تلویزیونم میذاره اگه آهنگی پیدا کردی که مدام کمو ز ...

وای اگه لینکشو ک بزاری خیلی لطف میکنی بخدا عزیزم

✨امیدوارم خدا امروز با یه اتفاق خوب سوپرایزمون كنه✨ااااالهي آمـــين برای نی نی دارشدنم دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صدای پیانوی عادی یا صدای بارون خوبه سایتی که دان میکنیش نگاه کن ننوشته باشه سابلیمینال چون توی سابلیمینال ها هم صدای پیانو و بارون هست

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

باشه نگاه میکنم

2731

https://upmusics.com/آهنگ-بی-کلام/

اینا ظاهرا مشکلی ندارن. نمیدونم چرا فقط دو تای اولی دان میشن بقیه رو نمیده. همون دو تا هم کافیه به نظرم. راستی یه زمانی خوتستی سابلیمینال گوش بدی یه دونه دان کن جایی خوندم دو تا سابلیمینالو که یه کارایی داره نباید توی اون مقطع با هم گوش داد تاثیرش عکسه. خواستی سابلیمینال گوش کنی بازم توضیحات سایت ها رو بخون بیشتر راهنمایی کرده. ولی به نظر من همون دو تا آهنگی که برات لینک گذاشتم برات بهتره میترسم مطئن نباشی حامله ای گوش بدی استرس دوباره بگیری. یادت باشه از این آهنگا مهم تر خودتی که باید به آرامشت کمک کنی و حال دلتو خوب کنی. مثبت فکر کن رنگ سبز و آبی آرامش میده بخاطر همین گفتم بری پارک. هر چی حالتو خوب میکنه و سرتو گرم میکنه که از فکرو خیال بیای بیرون انجام بده. همشم به خودت بگو دختر یا پسر قشنگم که قراره بیای توی دلم مامان منتظرته بهت قول میدم قوی تر از اونچه که باید باشم بشم. 

https://upmusics.com/آهنگ-بی-کلام/ اینا ظاهرا مشکلی ندارن. نمیدونم چرا فقط دو تای اولی دان میشن بق ...

عزیزم قربونت برم خیلی لطف کردی بخدا همین الان حتما دان میکنم  

✨امیدوارم خدا امروز با یه اتفاق خوب سوپرایزمون كنه✨ااااالهي آمـــين برای نی نی دارشدنم دعا کنید 
عزیزم قربونت برم خیلی لطف کردی بخدا همین الان حتما دان میکنم    

ان شا الله زودتر مامان شی و توی بارداریتم قویتر از الانت باشی و استرسو به خودت راه ندی. به استرس اهمیت بدی انقدر قوی میشه که میزنتت زمین و هزار تا مریضی میاد سراغ آدم ولی اگه قوی بشی و بهش فکر نکنی استرس مثل پشه بی جونو مردنی میشه. این ذات افکار آدماست. به هر چیزی اهمیت بدی همونو جذب میکنی.

واسه منم دعا کن بی دردسر یه نی نی صالحو سالمو خوشگل خدا بهم بده.