2733
2739

امازاده هاشم شمال؟تو مسیر رشت ب قزوین 

fereshte1994سابق🙁🙁🙁 کاربریم مال ۱ سال پیشه خیلیم دوسش دارم لطفا برا برگردوندن کاربری قبلیم صلواتی عنایت فرمایین😅 (علت تعلیق عفونت یه کاربر🙁!!!)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بعداز آبعلی تو جاده هرازه.بیا سه راه تهرانپارس ترمینال شرق ماشین هست واسه اونجا.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خواب دیدم رفتم امام زاده هاشم ولی اصلا نمیدونم کجاست و تا حالا نرفتم ساکن تهرانم خیلی دوس دارم برم

ازترمینال شرق برو.عوض ماهم زیارت کن.😊

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

دوتاست

يكي جاده هرازه يكي هم نرسيده به رودبار

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2706