2737
2734
عنوان

کسایی ک بینی عمل کردن بیان

2136 بازدید | 42 پست

سلام. من هفته ی دیگ عمل بینی دارم یکم استرس دارم. میشه تجربه هاتونو قبل وبعد عمل در اختیارم بذاریدواینکه. قبل عمل چ آزمایشاتی میگیرن?  

من دوستم تو خوابگاه که بودیم با وجود مخالفت خانوادش عمل کرد تقریبا بیشتر من همراهش بودم برای انجام کاراش 

قبلش ازمایش خون گرفتن ازش 

بعد از عمل هم فقط تا زمان دراوردن تامپون ها اذیت میشد بعدش خداروشکر خیلی بهتر بود حالش 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 

ی هفته قبل عمل ازمایش خون . تا میتونی پوره اناناس بخور اصلام استرس نداشته باش ‌‌‌...۶ ماه بعدم فرم دماغ مشخص میشه الکی تا ۶ ماه حساس نشو . تند تندم چسب دماغتو عوض نکن تا فرمشو خراب نکنی

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بازم اومدم خخخ ببین ی ازمایش خون قبل عمل میدی ک کمخونی داشته باشی عملت عقب میفته ... بعد برای بعدعمل حتماابمیوه اناناس باخودت ببرمن فشارم بعدعمل پایین بود مرخص نمیشدم هشت بود پاشدم راه برم بعدس ساعت دادزدم دارم میفتم منو گرفتن انداختن رو تخت دادزدن همه برن بیرون منظورهمراهام ب مادرم گقته بود فشاردخترت چهاربوده اگ تادسشویی میرفت کمارفته بودب هسج وجه تاحالت خوب نشده مرخص نشو

استرس نداره که ی سری آزمایش معمولی ناشتا ازت مبگیرن من صب رفتم ۹ پذیرش کردن یک ترخیص بودم هیشکیم باهام نبود رفتم بالا خانومه گف همراه خانوم گفتم فقط شوهرم همرامه😊 گف بنطرت زیادی ریلکس نیستی😂 بعد ی دختره بود عمل دیگه داشت ب ماماتش گف این بنده خدا تنهاس از اتاق عمل اومد هواشو داشته باش تا شوهرش میاد بالا سرش، اگر دکترت خوب و کاردرسته نترس

با خدا دادگان ستیزه مکن    که خدا داده را خدا داده است
2738

بعدم ب تعطیلات افتاد دکترم نبودیادداد تامپونوخودمون دراوردیم بعدش من بخسه هامم رومشاورش دوتاشو نکشیده بود دکترم بعدیکی دوماه دید برام یکیشو کشید حالم بدشد هنوز یکیش بعدیسال مونده میترسم برم بکشم. فشارم بدجورمیفته...گچو یک هفته بعدعمل درمیارن سختیش یکم بخیس اونم درحدسوزش  ولی واقعاتابستون سخته فشارمنووداداشم یمدت بیرون میرفتیم توافتاب میفتاد ...حتماهم جلوافتاب بیرون نبایدبری زیاد بینیت بادمیکنه

ازمایش خون میدی ازمایش انعقاددم از گوش میگیرن استرسو همه دارن عزیزم ولی میادو میره بعد عمل تا 1 هفته غذای سنگین نخور بعدد اونم تا 1 ماه سعی کن غذات نرم باشه تا زیاد نجویی من 2 هفته استراحت کامل داشتم سرتم پایین نگیر زیاد بعد عمل ممکنه بعد کشیدن تامپون هم حس کنی بیینیت باز نشده و نفس. درست نمیتونی بکشی که کاملا عادیه و به مرور خوب میشه بعد کشیدن تامپون به من اسپری بینی دادن شستشو میدادم 

وای من الان بعد ۵ سال با حرفای بقیه استرس گرفتم🙄😂 برای من خداروشکر راحت بود انشاءالله برای شمام راحت باشه من کلا زیاد ناز و نوز و ادا ندارم

با خدا دادگان ستیزه مکن    که خدا داده را خدا داده است
من بازم اومدم خخخ ببین ی ازمایش خون قبل عمل میدی ک کمخونی داشته باشی عملت عقب میفته ... بعد برای بعد ...

یااااا خدااااا استرسم بیشتر شد ک.من کلا فشار پایینم   میترسم از بیهوشی درنیام

من دکتر قبل عملم بهم یه قرص داده بود که الان اسمش یادم نیست گفت 3شب قبل از عملت شبی یه دونه ازین قرص بخور که روز عمل ریلکس باشی خلاصه این قرصه روز عمل منو ریلکس کرده بود اصلا استرس نداشتم تازه قبل عمل با گان مرقصیدم قرمیدادم 😁 بعد از عملم تا 1ماه سخت گذشت بهم نمیتونستم درست نفس بکشم از بینیم بدم میومد حس میکردم افسرده شدم ولی بعدش خیلی اوکی شدم خدارو شکر درضمن دکتر بهم گفته بود بعد عمل آناناس نخورم چون خیلی گرمه و بینیم جوش میریزه بیرون گفت آلوورا زیاد بخورم و همینطور قرص کلسیم و فیفول

تا از قدیمیا دل نکنی جدیدا به سراغت نمیان
2706