2733
2739

هراز گاهی خانواده شوهرم توهین میکنن ناراحتم میکنن سریه مسائلی. چندماه نمیرم بعد دوباره موقعیتی پیش میاد ک اشتی میکنیم الان یه ماه پیش سریه مسئله ای پدرشوهرم به یکی از فامیلامون حرف زده به دروغ گفته عروسم مارو خونه راه نمیده پشت سرمون حرف میزنه راضی نیستیم ازش و خلاصه بد گفته ازم .....(خلاصه گفتم قضیه رو چون خیلی طولانیه ) منم خونشون نرفتم از وقتی اون حرفارو گفته، چون حرفاش دروغ بود و خیلی ناراحتی پیش اومد و خیلی غصه خوردم. امروز مادرشوهرم به شوهرم گفته مهمونی میگیرم شمارو هم دعوت میکنم بنظرتون برم چیکارکنم 

آروم وقرار ندارن چندماه پیش دعوامون شد ۷ماه نرفتم خونشون تا اخلاقشونو درست کنن باهام دوباره خوب شدم دوباره شروع کردن نمیدونم چیکارکنم دیگه خسته شدم .....

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما جای من بودین چیکارمیکردین ؟میرفتین یانه؟ چیکارکنم ک بیخیالم بشن ادیتم میکنن همش

به خاطر همسرت برو به همسرتم بگو که فقط به خاطر اونه که داری میری مثل خودت باش نه سر سنگین ن خون گرم معمولی خودت باش عزیزم 

بخدا محل نمیدم ولی همش یه کاری میکنن ک دعوا بیوفته

درکت میکنم

اما من خودم به این نتیجه رسیدم قطع رابطه نمیشه چون جلو فامیل زشته مهمونی باشه مجبورم برم.ولی خب جوابشونو بده نشین هرچی میخوان بهت بگن اینجوری عزیزتری من تا چیزی بگن جوابشونو میدم ازم میترسن 

میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستی؟
2738
درکت میکنم اما من خودم به این نتیجه رسیدم قطع رابطه نمیشه چون جلو فامیل زشته مهمونی باشه مجبورم برم ...

ع منم این مدلیم میگن مهسا دومتر زبون داره 

جاریم میگه مهسا عزیز مصر 😂😂😂

عمه های شوهرمم میگن مهسا مارمولک 

درکت میکنم اما من خودم به این نتیجه رسیدم قطع رابطه نمیشه چون جلو فامیل زشته مهمونی باشه مجبورم برم ...

هرراهی رو رفتم ولی عوض نمیشن . یه مدت سرد شدم دعوا کردم بحث کردم یه مدت محبت کردم یه مدت نرفتم خونشون ولی باز همونن به شوهرمم گفتنی اصلا نمیدونه چیکارکنه چون خانوادش ببخشید کرم دارن اذیت میکنن 

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍

برو ولی زیاد گرم نگیر. بهشونم بكو كه اگه دلخوری دارید ب خودم بگید من راضی نیستم كسی پشتم بد بگه مخصوصا ب ناحق.نمیگذرم.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
2706