2733
2734

بچه بودم دلم خواسته ارتودنسی کنم پولش نبود ازدواج کردم بازم پولش نیست خیلیا بهم میگن اصلا پیدا نیست و بیخیالش باش و تابلو نیست ولی خودم یه حالیم. 

حالا عکسشو میذارم شما قضاوت کنید 

ارتودنسی یه دندان هم میشه؟ 

من میترسم در اینده دندونام حرکت کنن و یکم کج تر بشه احتمالش هست جلو یا عقب بره بازم تغییرب میکنه؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار ارت‌و یه دندان هم نداریم عشقم یه فک باهم

در اینده امکان داره کج تر بشن یا باز حرکت کنن؟ کسی سوالمو جواب نداد. یا دیگه همین شکل میمونه؟ 

2728
2738
نمیدونم الان خبر ندارم من خیییلی سال پیش انجام دادم یه تومن فک کنم دیک سه چهار تمن شده باشه

کاشکی من همون موقع ها رفته بودم. 

در اینده امکان داره کج تر بشن یا باز حرکت کنن؟ کسی سوالمو جواب نداد. یا دیگه همین شکل میمونه؟ 

دندون عقلتو کشیدی؟حواست ب دندون عقلت باشه ک اگر جاش نباشه فشار میاره کج میکنه بقیه دندونارو در حالت عادی کج نمیشه نترس

تایپک ها مربوط به دونفر میباشد♥
دندون عقلتو کشیدی؟حواست ب دندون عقلت باشه ک اگر جاش نباشه فشار میاره کج میکنه بقیه دندونارو در حالت ...

نه نکشیدم اتفاقا دکتر گفت سه تاش در اومده ولی هیچ دردی هم ندارم گفت بکشی بهتره که در آینده فشار نیاره به بقیه. 

2706