2752
2734
عنوان

کی مامان خوبیه بیاد 😊؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 113 پست
ن بابا الان بچم دو یال و ۵ماهشه.ن روزه بد میخوابه .الانم رو پامه تازه خوابش برده.منو تو خواب بیدار ک ...

وااااای خدا ببخ کن😍😍😍عزیزم 

فسقل من ک داره شیطونیاش شروع میشه فک میکردم بزرگ تر بشه راحتتر میشه میبینم ن سختتره

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
دقیقامنم 😔بمیرم براش

من قبلا اینقدر با بچه ها بازی میکردم ک حد نداشت  ولی الان واسه نینیم حوصله ندارم وقتی گریه میکنه فقط شیر میدم‌ ن حرفی ن بازی ن خنده ای بخدا نینیم با مامانم و خاهرم بیشتر میخنده تامن اونا رو بیشتر دوس داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا هرچی میگیم متوجه نمیشن؟  چرا هرچی به من از سختیاش میگفتن متوجه نمیشدم و بازم حرف خودمو میزد ...

ناشکری نکن.بچه دو سه سال اول خستگی و اذیت داره....خودمون  مگه همینجوری بزرگ شدیم

2731

من تا وقتی شیر میخورد موقع خوابش باهاش میخوابیدم بهترین کاره که بخوابی چون کار همیشه هست. خودتو تلف نکن برای کار

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

عزیزم من از همون اول وقتی دخترم بدنیا اومد هرچی بهم ریخته میشد همون لحظه جمع میکردم.هیچوقت کاریو نمیذاشتم رو زمین بمونه.خوابمم تنظیم میکنم رو هفت ساعت غذاهم که هفته ای یه روز به خودم استراحت میدادم.صبحا قبل ازین که دخترم بیدارشه حمام میکنم و به خودم میرسم.گاهی وقتا زمان کم میارم اما اکثر موقع ها همه چی روی تایم خودش انجام میشه.من حداقل هفته ای دوبارم مهمون دارم همیشه

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم
وااااای خدا ببخ کن😍😍😍عزیزم  فسقل من ک داره شیطونیاش شروع میشه فک میکردم بزرگ تر بشه راحت ...

دو سه سال اول سخته .تا یاد بگیره خودش بخوابه .البته من هنوز پروسه پوشک گرفتن و در پیش دارم.هر چی تلاش میکنم نمیگه

عزیزم درسته که بچه دار شدن حس شیرینیه اما بخدا همینجوری هم میتونی از زندگی لذت ببری مامانای دیگع م ...

وای چقد دلم مبخاد باشوهرم دوکلام عاشقانه حرف بزنم😣😣😣😣

مگه میشه تا ی لباس خوشگل میپوشم یا همون لحژه شبر میخاد یا بالا میاره یا ....😭😭😭😭 

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
دو سه سال اول سخته .تا یاد بگیره خودش بخوابه .البته من هنوز پروسه پوشک گرفتن و در پیش دارم.هر چی تلا ...

یادت باش از پوشک میخای بگیری بینش بهش استراحت بده ی مدت