2737
2734
عنوان

کی مامان خوبیه بیاد 😊؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 113 پست
ینی چجوری؟ باز گذاستم ی مدت طولانی نگف ک نگفت دوباره بستم.دوباره ماه پیش باز کردم ی روز گفت دیگه نگ ...

توروخدا عجله نکنین

من پسرمو از یکسال شروع کردم نگفت 

بستم دوباره

هر 2 ماه تکرار کردم چقدر خودمو اونو اذیت کردم 

تا پارسال که شروع کردم فهمیدم موقعشه.کلا دو روز طول کشید تا کاملااا خبر کرد و پوشکش نکردم

موقعش که برسه اصلا اذیت نمیشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه شمام ازین لذتا بردید؟؟مام بردیم .الان یکی دیگه گرفتیم نزدیک سقف زدیمش ب دیوار😅

اره من فقط نگاش کردم و پاهام سست شد و نمیتونستم تکون بخورم اون لحظه..یادش میفتم حالم خراب میشه به خدا😁 منم تا چندوقت دیگه میزنم به دیوار..فقط باید اون قسمتی که میخوام تی وی نصب کنم و کاغذ دیواری بزنم بعد نصبش کنیم.. 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2731
بچه دوسال و نیمی که متأسفانه درک کلامی و گفتاری نداره و هنوز نمیدونه معنی بشین چیه؟  معنی بابا ...

چرا بابا اکثر اینارو میفهمه فقط نمیتونه خوب بیان کنه منظورشو .بعدم بچه دو ساله اصلا تنبیه حالیش نیس.امر و نهی حالیش نیس.بکن‌نکن زیادی بشنوه لجباز میشه.چرا اینکارو کردی براش مفهمومی نداره.بالاخره بزرگ میشن دیکه .سخته پس چی

عزیزم درسته که بچه دار شدن حس شیرینیه اما بخدا همینجوری هم میتونی از زندگی لذت ببری مامانای دیگع م ...

عزیزم ممنونم ازت 

سنم بالاس دیگه فرصت ندارم 

تخمدانم غیر فعاله دیگه تخمک نداره ...

یه بچه داشتم از دستم رفت ...

کار هر روزم گریه س توی تنهایی 

الان اوضام افتضاحه ...

شاید هر نیم ساعت هر یه ساعت دارم اشک میریزم ...ولی هیچوقت دردمو به کسی نگفتم حتی شوهرم بقیه میگن چقدر من قوی هستم ...

اینجام یه درد دل کوچیک کردم 

و گرنه خوب میدونم هر چیزی سختی داره ...

دلم گرفته بود همین ...

شبخوش عزیزم

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2740
دست تنها بودن خیلی موثره تو اینکه بعد بچه دار شدن از زندگی سیر بشه آدم اگه دست تنهایین بچه دار نشین ...

اره واقعا 

موافقم من بامادرشوهرم یه جاهستیم روزی چندساعت نگهش میدارن ولی من بازم خسته میشم تنهایی خیلی سخته 

منم نی نی من زردی داشت و کم وزن .چقدر گریه کردم شبا از شدت گرسنگی طوری جیع میزد ک همه وحشت میکردن ول ...

آخی عزیزم  خداروشکر گذشت بهش فک نکن 

منم چون سزارین بودم تا۳ روز شیر نداشتم بعدشم ک بچم نمیگرف همون اوایلم وزن کم کرد 

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
الهی بگردم مثل منی منم تمام حسمو و عشقمو واسه نوه هامون خرج کردم ولی الان واسه نینیم ففط بی حوصلگی

هیعع خدا

بدبختی اینه من از همون اول همش سر پا بودم و اینور و اونرم میرفتم . هر چی مامانم میگفت تا چهل روز حتی دست هم ب آب نباید بزنی میگفتم نه.شبا نمیذاشتم هیچوی جز خودم بالسرش باشه مثل دیوونه ها نمیخوابیدم میترسیدم خفه شه. نمیدونم چجور نمیردم زایمانمم طبیعی بود تازه.افسردگیم گرفتم ۸ یا۹ روز بیشتر خونه مامانم نموندم  شب آخر با زور و گریه وسایل جمع کردم گفتم باید برم خونه خودم اونجا همش گریه میکردم نمیدونم چرا .از شانسم از بارداری زرنگم شده بودم نمیذاشتم خونه نامرتب باشه غذا همیشه درست میکردم . و لباسامو با دست میشستم ماشین لباسشویی نمیدونم انگار خراب شده.تازه دخترمم پوشک نمکنم فقط شبا یدونه تا صبح .

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706