2737
2734
عنوان

خواستگار سمج

724 بازدید | 61 پست

بچه ها یکی بیاد خواستگاری سه سال مداوم و هی بگید نه و سر آخر تهدید به خودکشی کنه تهدید شو جدی میگیرید؟ میترسم بلا ملا سر خودش بیاره کاسه کوزه ها سر من بشکنن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من قطعا جواب رد میدم 

چون احساس میکنم این مرد مرد زندگی نیست

اما احساس شما رو درک میکنم اصلااااااا کاری بهش نداشته باش حتی ی چت یا صحبت کوچولو جوری نباشه که با دست پس زدن باشه با پا پیش کشیدن 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 

به درك

اين ادم تعادل رواني نداره

بدار خودشو بكشه

دنيا از دستش خلاص بشه

احمقو

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

ای بابا... عجب زبون نفهمیه...دخترعموی منم یه هنچین خواستگاری داشت. پسره اینا رو ول نمیکرد حتی عموم اینا خونشونو عوض کردن، پیداشون کرد. جپ و راستم کلانتری بودن. اخر سر توی کلانتری تعهد که هر اتفاقی واسه دخترشون بیوفته تا ده سال اینده، مقصر اول این پسره ست. دمشو گذاشت رو کولش رفت

دیگه اگه انقدر مریضهههههههه بذار بکشه به تو چه واقعا هر کی ام که تو رو مقصر بدونه خودش احمقه 

همه شرایطش عالیه ولی من خودم دوس پسر دارم اونو میخوام این ول کن نیس بدبختی فامیلم هس میترسم 

اون اشتباه میکنه خودکشی کنه و تقصیر تو هم نیست

حال روحیم ریخته بهم نمیدونم چجوری قانعش کنم دنیا گفت بش جواب منفی داده ولش کن وای انگار ن انگار امشبم که اس داده یا مرد و مردونه ج مثبت میدی یا خودمو ميندازم تو دریاچه شهرمون 😮

بی خیال 

این ادم نرمال نیست شمام اشتباه کردی وقتی جوابت منفی بوده 3 سال کشش دادی دیگه همون اوایل نباید جوابشو میدادی و میزاشتی بازم بیاد خواستگاری 

الانم محلش نزار اگرم مثلن رگی چیزیشو بزنه محض جلب توجهه یا نهایت اگه مشکل روانیش شدید باشه دلیل خودکشی واقعیش شما نیستی مشکل روانیشه و باید بره دکتر.. الان نکنه یه روز دیگه سر یه چیز دیگه میکنه.. 

2706