2737
2734
عنوان

کیا از خانواده شوهرشون راضین؟؟ دوسشون دارن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 43 پست

خداروشکر من خیلی دوستشون دارم البته گاهی دلخور میشم اما زودی دلتنگشون میشم...وقتی میرن مسافرت خیلی دلتنگشون میشم البته پدرشوهر و مادرشوهرم منظورمع

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

خودمم زن داداشمو دوست دارم ولی همیشه از سیاست خیلی زیادش ترس دارم ، هیچوقت دخالت نکردم تو زندگیش و هیچوقت بش جملات منفی نگفتم که مثلا چرا پوستت خراب شده ، چرا ال شده ، چرا بل شده

اونم خداییش خیلللللی هوامو داره ولی نمیدونم چرا من همیشه از سیاست خیلی زیادش میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو یه برره ای اصلی با افعال معکوست 

خخخخ راس میگیااا یادم نبود اونام افعال معکوس داشتن 😆 

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

من بشدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت اندازه ی شیطاننننننننننننننن ازشونننننننننننن متنفرم "حتی شوهرمم ازشون خیلی دلسرده"چون متاسفانه کل خاندان مث دیونه ها و عقده ای ها رفتارمیکنن بجز شوهرمن و یه داداش دیگه شه که باوقارن بقیه شون هیچکدوم از همسایه هاهم باهاشون حرف نمیزنن  یعنی تصور کن بیشتر همسایه ها باهاشون سلام نمیکنن  مامانم همیشه میگه من یه ماه یه باراینارو میبینم اعصابم خوردمیشه آخه تو چه صبری داری"میگم بیخیال چاره که نیست

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
2738
خدا بهت صبر بده،،، مهم شوهرته

خسته شودم از دلداری های شوهرمم"-حس میکنم نفس نمیزنم تو جمعشون حس خفگی دارم "تا پاتو میزاری تو جمعشون فورن عین دیونه های جنگ بپا میشه نه احترامی همه شون بدونه اینکه تقصیر داشته باشه روحتو اذیت میکنن"،اونقد بهم فشتر روحی اومده شبا تا صبح خواب نداشتم با ۱۹ سال سن قرص عصاب روان میخوردم یه مدت  خسته م اونقد خسته دیگه حو۱له ندارم ازشون بگم "تو به تاپیکی درمورد رفتارشون حرف زدم خیلی ها میگفتن خیلی صبرداری"هنوزم نمیدونم چجور ادمی هستن بخدا نمیدونم فقط عین دیونه هاهستن طبیعی نیستن😖"تازه امروز باشوهرم یه دعوای اساسی کردم گفتم یا من یا اونا بسه دیگه روحم درعذابه "گفت بهت حق میدم  ولی نمیدونم چکارکنم😒😞

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
خسته شودم از دلداری های شوهرمم"-حس میکنم نفس نمیزنم تو جمعشون حس خفگی دارم "تا پاتو میزاری تو جمعشون ...

واااآی چه بد ،، شوهرتم بتید متقاعد بشه که بخاطر زندگیتون باهاشون کمتر معاشرت کنین،، حداقل تو نباید تو جمعشون بری 

واااآی چه بد ،، شوهرتم بتید متقاعد بشه که بخاطر زندگیتون باهاشون کمتر معاشرت کنین،، حداقل تو نباید ت ...

بعد ۴ سال بلاخره تونستم جرعت پیداکنم بگم من نمیایم اونجا دیگه 😕میترسم ازشون یعنی دیدم وقتی با یکی دعوا میکنن میرن گیسشو میکنن😭اونقد میترسم از خواهرشوهرام دلم واسه شوهراشون اونقد میسوزه 'بقران اینایی که میگم جک نیست ای کاش با چشم خودتون اینارو  میدیدد" گاهی وقتا  به دخترای فامیلامون اونقد حسودیم مییشه که افتادن تو خانواده ی مهربون و با شخصیت "من که از همه شون سرتر بودم عاقبتم به کجا افتاد"باور میکنی یه هفته س نمیرم اونجا خوابیدن تنظیم شوده خوراکم تنظیم شوده "