2733
2739
عنوان

کیا از خانواده شوهرشون راضین؟؟ دوسشون دارن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در حال حاضر هیچ ناراحتی ازشون ندارم قبلا هم هرچی بوده فراموش کردم از دلم رفته... چون تو دلم هیچی طولانی نمیمونه.. خوبن.. خداروشکر.. ادم از هرچی ک داره راضی نیست.. ولی سعی میکنم راضی باشم دگ همینه ک هست..

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2740

من من من   😄

انقد ازشون راضیم ک نگووووو راضیم خار تو پای خودم نره ولی بره تو چشمشون انشالله خدا ازشون راضی نباشه 

عه واااا افعالم معکوس شده چرا،؟ 

مدیونید اگه فکر کنید خون منو تو شیشه کردن خیر ندیده ها .

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
من خیلی ازشون راضیم عالین یعنیی انقد محبت میکنن و احترام میزارن بهم از هیچیم کم نمیزارن برام بعد کور ...

چه باحال . من دوس داشتم خانواده شوهزم مثلا ترک بودن بعد ترکی حرف میزدن تو جمعاشون بعد من نمی فهمیدم😂😂😂😂😂😂😂 نمیددونم چرا این مدلی دوس داشتم 😂

من من من   😄 انقد ازشون راضیم ک نگووووو راضیم خار تو پای خودم نره ولی بره تو چشمشون انشا ...

تو یه برره ای اصلی با افعال معکوست 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))