2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با خود شما رقابت میکنم😌 منم ۷۵ هستم😀

عزیزدلی ۹۷رسیدم ۸۲حالام ۷۳...۵۰۰گرم اضافه کردم😂😂😂

شل کن سفت کن دارم...😂😂😂

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
۲.۵ کیلو تو دوازده روز کم گردی؟افرین☺☺ رقیب خودمی😎😎

عشقی💜💋

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
2738
عزیزدلی ۹۷رسیدم ۸۲حالام ۷۳...۵۰۰گرم اضافه کردم😂😂😂 شل کن سفت کن دارم...😂😂😂

افریننننننننننن😎😎😎😎😎👏👏👏👏👏👏👏

با تاپیک بامداد جون کم کردی؟

ی سوال 

منم میتونم کم کنم؟وقتیکه هرروز تو رژیمم نون یا برنج باشه؟نون ک حتما هست ولی کالریمو رعایت میکنما .واینکه روزی یکساعت پیاده روی داشته باشم؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

شما اصلا تنقلات نمیخوری؟

ماکارونی و برنج و نون؟؟؟

تحرک زیاد دارین تو خونه؟

من همش میخوابم؟

من اگه کالریمو رعایت کنم با روزی یکساعت پیاده روی تند فقط باید هرروز ی ذره هم ک شده نون بخورم منم کم میکنم؟

افریننننننننننن😎😎😎😎😎👏👏👏👏👏👏👏 با تاپیک بامداد جون کم کردی؟ ی سوال  منم میتونم کم ک ...

تا ۸۲ رو خودم کم کردم بعد اومدم تاپیک بامداد...

اره چرا نتونی...برنج در هفته دوبار بخور...نون روزی ۷۰الی ۱۰۰...پیاده روی عالیه...کم کم ورزشتو زیادتر کن...طناب و حلقه و رقص...بعدم که با اپلیکیشن چربی سوزی کار کن گلم...من همه چی میخورم...اما تنقلاتو کم کردم شاید هوسی یه چیزی بخورم...تحرکمم بیشتر حلقس...

2706