2737
2739
عنوان

تو رودروایسی دوستم موندم

179 بازدید | 9 پست

سلام خانوما گل شبتون خوش

من ی جا کار میکنم جای تر و تمیزی خوب حالا یکی از دوستام رییسه ی جا دیگ هست  ازم خواسته برم پیشش ... راستش جای ک الان کار میکنم بهتره و خیلی رو زبونا افتادم  ولی دوستمم جوون جای پیشرفت زیادی داره ازم خواسته باهاش همکاری کنم چن بار بهم گفت امشبم گفت نمیدووم واقعا چی بگم...از ی طرف میگم جای الانم خوبه بهترین جای ممکنه کلی ب نفعم شد ولی از طزف دیگ دوستم ک رییسه جاییه میگم پیشرفت میکنه فعلا باهاش همکاری کنم تا بعدا ب نفع منم میشه .نمیتونم بهش بگم نه ....موندم چبکار کنم جای فعلیمو بچسپم یا برم جایی ک دوستم رییسه و خیلی سطح پایین تر 

با دوست کار نکنی بهتره به نظرم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه عزیزم...شاید به خاطر پیشرفت خودش میخوادت ...شاید کارکردن بااون مانع پیشرفتتم شد .خوب اگه جایی که ...

نه چیزی ک یاد نمیگیرم از طرفی دوستم دنبال منافع خودشه کار با من براش میصرفه کارمند خوبی میشم براش 

2738
نه چیزی ک یاد نمیگیرم از طرفی دوستم دنبال منافع خودشه کار با من براش میصرفه کارمند خوبی میشم براش&nb ...

پس ولش کن عزیزم چه رودربایسی آخه😕😕وقتی منافع خودش براش مهمه تو هم باید منافع حودتو درنظربگیری ببین کدوم به صلاحته وتوش میتونی پیشرفت کنی برو دنبال اون ....با انتخاب خودت برو که بعدا پشیمون نشی