2737
2734
عنوان

چاره برای اصلاح صورت

356 بازدید | 32 پست

عاقا من بند میندازم یا وکس میندازم همششس جوش میزنم 

من جوشام طوری بود ک دو سال تموم راکوتان خوردم دیگه خودتون فرض کنید 

کرم موبرم حساسیت دارم یجورایی الان زدم پشت لبم تا ی روز میسوخت نمیدونم طبیعیه یا نه ولی بعدش اوکی بود 

چه کنم ی گوریل بمونم ؟ 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ژیلت بکش راحت من عروسیم هم بند ننداختم چون به همه چی حساسیت دارم و بدجور جوش میزنم از این اپلیدیا که سریه جدا داره مثل ریش تراش اقایون منتها این برای خانمهاست سالهاست از اون استفاده میکنم نه کلفت میشه و نه زیاد

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
پوست منم خیلیییی حساسه لامصب جوش نمیزنه صورتم ولی بعد اصلاح ی ناحیه کوچولو پر صورتم میشه جوش 😭دیگ م ...

خوبیش اینه که تو مث من گوریل نیستی 😁😁😁 من واقعا ی گوله پشمم 😂😂😂 الان ی مرد اینو بخونه با خودش چی فک میکنه واقعا 😁😁😁😁

ژیلت بکش راحت من عروسیم هم بند ننداختم چون به همه چی حساسیت دارم و بدجور جوش میزنم از این اپلیدیا که ...

این موهای من جوری کلفته ک هر دفعه میرم خود ارایشگره از کت و کول میوفته 😐 بعذ فک کن ژیلت بزنم 😑😑😑😑😑😑😑😑 

ای پی لیدی هم زدم ی بار پشت لبم زخم شد کاملا 😕

خوبیش اینه که تو مث من گوریل نیستی 😁😁😁 من واقعا ی گوله پشمم 😂😂😂 الان ی مرد اینو بخونه با خودش ...

منم اینجوریم خسته شدم جوش نمیزنم ولی موهام زود به زود درمیاد

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2706