2737
2739
عنوان

از شوهرم متنفرم دوست دارم بمیره😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3601 بازدید | 120 پست
بگو خونه واسه مامان میسازی مگه؟. اون وظیفه بابای توعه خونه بده بشینی،چه پررو 

خیلی پرو ولی از طرفیم مامانمم خیلی بی محلش میکنه و باهاش سرد رفتار میکنه. شوهرمم از اخم کردن مامانم متنفره روی من خالی میکنه😔

👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مردها با محبت و زبون نرم تقریبا هشتاد درصد شایدم بیشترتغییرمیکنن .سیاست های زنانه تون رو برااین کارا ...

امتحان کردم جواب نداده بدتر هار شده شوهرم از اخم بدش میاد اگه یکم اخم کنم زود نگران میشه و اونم اخم میکنه ولی من در کل نمیتونم سرسنگین و کم حرف باشم. خودش بارهت گفته وقتی سرسنگینی بیشتر دوست دارم😭😭😭

👑
2738
خیلی پرو ولی از طرفیم مامانمم خیلی بی محلش میکنه و باهاش سرد رفتار میکنه. شوهرمم از اخم کردن مامانم ...

خب خب،معلوم شد از کجا آب مبخوره،.

هم مامانت هم خودت بی سیاستید،نگاه کن منو مردارو فقط باید خر کرد و هندونه داد ریر بغلشون

هیچی ام ک نباشن با شنیدن تعریف و آفرین و ماشالله خودسونو بالا میکشن ک باز بشنون تعریف و تمجیدو

گمونم اینکه خونه نداره،با خودت یا مامانت زدید تو سرش،اونم ب غرورش برخورده و نمبتونه تحمل کنه ب شکل خشم داره بروز میده

ی دوتا کانال ت ل گ ر ا م سیاست زنانه بخون،بهتر میشه اوضاع

یادم بده خیر ببینی

چیزی نیست ک من تایپ کنم برات زمان لازمه

دو هفته ب بعد کم کم تغییراتو میبینی

ولی اینجا اخم مامانتم مهمه،اونم بگو جنگ نیست ک ،قراره ب خوشی عمر دو دوزه رو زندگی کنینگم و بریم دو متر جا دبگه.دنیا و مالش ارزش این چیزارو نداره

خب خب،معلوم شد از کجا آب مبخوره،. هم مامانت هم خودت بی سیاستید،نگاه کن منو مردارو فقط باید خر کرد و ...

نه خدا شاهده اصلا مامانم چیزی نگفته مشکل از جای دیگه اس

مثلا دخترم خییلی شیطونی میکنه و میره خونه مامانم کلا زیر و رو میکنه مامانمم گاهی غر میزنه ابن بهش بر میخوره. یا یبار مثلا مهمون داشت مامانمم و میخواستیم بریم پارک دخترمم با ماشین برادرم خاست بره که بهونه گرفت و داداشمم قاطی کرد گفت بندازش بیرون اینو . درصورتی که داداشم جونش واسه دخترم در میره ها عاشقشه. شوهرم اینو هر بار میزنه تو سرم

👑
2706