2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به شما میگن معلم زبان عزیزم ❤️ نه استاد

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
روز معلم واسم گردنبند گرفته بود😂 حالا ک آوردم خونه طلا بود😵😶 هر کاری کردم پس نگرفت

همسرت چیزی نگفت؟ 😀

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2740
واسه تیچری زبان میگن استاد من دارم ایلتس درس میدم بگن خانوم معلم؟

نمیدونم.شاید

منم همین سطحارو دارم، بعلاوه سامیت

اما فکر میکنم در حد معلمم نیستم. 😁

خب هفتاد و نه هم فرق زیادی نداره.   سن جفتتنون بدجوری پایینه

امضاتو خوندم منم تنبلی تخمدون دارم ولی مجردم خیلی میترسم متاهل شم و واسه بارداری مشکلی پیش بیاد 😐

قاصدِ روزانِ ابری! داروَگ! کِی می‌رسد باران...؟!🍃
نمیدونم.شاید منم همین سطحارو دارم، بعلاوه سامیت اما فکر میکنم در حد معلمم نیستم. 😁

شمارو نمیدونم من مدرک معتبر دارم از جاهای مختلف و اینکه من دورگه هستم از کوچکی انگلیسی حرف زدم

2706