2733
2739
عنوان

چرا شوهرم حاضر نیست باهام صحبت کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 15 پست

سلام عزیزم خوبی 

ببین گل من ، اگر میخوای طلاق بگیری پلن و نقشه بعدیت چیه؟ یعنی فکر کن الان طلاق گرفتی خوب قراره حالا چیکارکنی؟ بیای بشینی یه گوشه خونه و غرغر ها رو نگاه های سنگین اطرافیانت رو تحمل کنی یا نه قراره بری جایی و مشغول به کارشی و وقتی اطرافیانت میفهمن که مطلقه ای با چشم بد و نظر بد دنبالت میان؟ می‌دونم چقدر شرایطت سخته ولی این یه واقعیت تلخه 

من بهت یه راهکار میدم ، نمی‌دونم چقدر اوایل ازدواج شوهرتو دوست داشتی ولی حتما یه علاقه ای بوده این کار رو نه برای شوهرت بلکه برای زندگیت و خودت انجام بده برو پیش یه مشاور ، باهاش مشورت کن صحبت کن ، بی گدار به آب نزن 

من دکتر رضا ناظری رو پیشنهاد میکنم ببین محاله بری پیشش و مشکلت حل نشه استاد خودم بوده واقعا کارش درسته، [برای زندگیت بجنگ ] 

اگر شوهرت از تو متنفر بود طلاقت میداد تا راحت شه ، آدما اون چیزی که تو قلبشون هست رو به زبون نمیارن یا حتی بالعکسش رو میگن چون همه آدما از  جریحه دار شدن غرورشون میترسن 

یه درصد احتمال بده که هنوز تو قلبش جا داری جانزن ، گاهی این خانواده ها هستن که آدما رو تحت فشار میزارن تا رفتار نامعقول از خودشون نشون بدن، 

اینو خودتم خوب می‌دونی که اگر شاید دخالت و پچ پچ های اطرافیان نبود اینجوری شما دونفر از هم دلسرد نمیشدین 

بازم میگم برو پیش مشاور و برای ساختن زندگیت تلاش کن هیچوقت جا نزن . تو میتونی بهترین زندگیو برای خودت بسازی.