2737
2734
من دوس دارم مهری باشه،اره خریدم فقط تختش مونده ک شهریور میخرم اخه الان جا ندارم اصلا،توچی عزیزم؟

من ک تخت نمیخرم خرج الکیه براش سه دست صفر گرفتم دو دست یک ...ی دوست ۲...کریر .ساک .تب سنج.پستونک و..شیشه شیر ...گارد و بالش زیرانداز و پتو ..پتو دور پیچ ...حوله سرویس و کلاه و دستکش تموم شد رفت بقیه اضافیه خرج الکیه سیمونی هم با پول تو جیبی شوهرم گرفتم نه اینکه مامانم بگیره

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 
فدای شما عزیزم. ان شاءالله شما هم راحت زایمان کنین‌. کسی نیست بیاد پیشتون؟

ممنون گلم،مامانم میاد ی چند روزی ولی خوب کلا غربت سخته دیگه مخصوصا تو دوران حاملگی

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک تخت نمیخرم خرج الکیه براش سه دست صفر گرفتم دو دست یک ...ی دوست ۲...کریر .ساک .تب سنج.پستونک و.. ...

کالسکه نمیگیری؟

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
خدمت همه  مامانای گلی  و خوشبختی که بچشون مهری قراره بشه مهریا بشدت مهربونن فقط از همون ب ...

خودمم دهم مهرم مهربونم 😍😍😍😍😍😍

2731
ممنون گلم،مامانم میاد ی چند روزی ولی خوب کلا غربت سخته دیگه مخصوصا تو دوران حاملگی

من ک ب مادر شوهرم گفتم بیاد پیشم گفت میام 

2738
ایشالله این هفته شوهرم گفت میگیرم ۴۲۰تومنه

ان شاءالله بگیری و سال دیگه نی نیت رو باهاش ببری پیاده روی اربعین😍😍

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
وای خوشبحالت... ن خانمی من مامان بابام خیلی دل گندن میگن هنوز،زوده دختدم هیچی نداره هنوز اسمم انت ...

خخخخ اشکال نداره عزیزم،ما هنوز من حامله نبودم اسم انتخاب کرده بودیم،فک کنم من زیادی عجولم

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

بچه ها من 

کالسکه و کریر و راروئک 

بوفه و کمد و تخت نوزاد نوجوان 

تخت پارک 

دوتا ساک نوزاد

لوازم حموم 

سرویس غذا 

سرویس ناخن گیر 

۳تا ۵تیکه سازی صفر 

۳تا سایز۱

یه ۲۳تیکه سایز۱

تب سنج‌

رو گرفتم فقط بنظرم شیشه شیر و پستونک مونده 

زیر انداز  این چیزاهم گرفتم 

یه سرویس وان هم گرفتم تشت و این چیزاشه

دیگه نمیدونم چی بگیرم ?

من بچه اولمه 😍

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
خدا از دهنت بشنوه! الهی خدا به دلم رحم کنه و این قوم عجیب غریب رو به راه درست هدایت کنه... فقط عذاب ...

گریه نکن واسه بچه خوب نیست گلم

2706