2733
2734

ما هفت سال پیش زمانی که نوزده ساله بودم و تازه دانشگاه قبول شدم عروسی کردیم سال ۸۹ که عقد بودیم شوهرم براساس همون رسم و شیربها چهار میلیون داد به بابام واسه جهیزیه بعد بابم این پولو خرج کرد سال ۹۱ که عروسی کردیم رفت چند تا تیکه بزرگارو خرید یخچال ۷۰۰ تومن لباسشویی ۸۰۰ گاز ۳۰۰ ظرفشویی شش نفره ۵۰۰ فرش دوتخته ۸۰۰ جمعا شد ۳۱۰۰ 

اینا رو که جمع میبندم دلیل دارم 

خلاصه یازده میلیون کل جهیزیه من شد یعنی بابام هفت میلیون خرج کرد واسم کلی کم کسری داشتم پرده نداشتم مامانم پرده ای چند سال پیششو داد مبل نگرفتن چرخ خیاطی نگرفتن قاشق هم استفاده سده ای خودشو داد 😩😩رو تختی نگرفت اوایل خودم پتو مینداختم لوازم برقی یه ماکروفر و یه غذاساز گرفتن فقط بعد که عروسی کردیم مامانم یه همزن و پلوپز هم خرید بعدش اورد با یه سماور رو گازی عاقااااا مامان بابام ابروی منو شوهرمو بردن هر جا نشستن گفتن ما دخترمونو فرستادیم خونه خودش با جهیزیه آنچنانی 😮😮ولی همچنان داریم میخریم واسش مامانم میومد خونم همش در حال تذکر دادن و دعوا کردن من بود قدر اینو بدون اینو ورا اینجوری مردی یا میگفت لیاقت این وسیله شیکو نداری و با بابام همش منت میذاشت ما یه همشهری پولدار داریم باباش میلیاردره بابام میگفت تو شهرستانمون گفتن یکی فلانی بهترین جهیزی رو داده یکی هم بابای من 

تو این هفت سال منو شوهرمو کشتن بخدا از منت این جهیزیه اشکمونو دراوردن هیچوقت هم دست برنمیدارن بعد چند سال هم میگن شوهرت هیچ پولی نداد همشو ما خریدیم 

من هرچی میخوام ندید بگیرم و تو دلم هی میگم مامان بابای دختر وظیفه ای ندارن جهیزیه بگیرن ولی این منت هاشون داغونم کرده به خدا میگم ابرو نذاشتن یهو تو مهمونی فامیلی با منو شوهرم دعوا میکنن طولانی شد تو پستای بعد میگم 

خانواده شوهر من اینجورین 😏😏

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اي بابا 

ديشب تاپيك من كاش ميومدي بحث داغ همين مسايل بود

منمه زبون ندارم

كاش يكي كه زبونش خوبه بياد راهنماييت كنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2728

😔😔بابلی منم با اینکه از مامان جدا شده بود تو سال ۹۵ ۷۰۰ تومن کلن بهم پول داد اخرش منت گزاشت خوبی من این بود که اصلا با پدرم رفت وامد نداشتم و همه جام گفتم که پدرم کم گزاشت واسم ولی مامانم زن تنها سنگ تموم گزاشت واسم خدا حفظ کنه همه مادرارو توهم عزیزم حتمن با مادرت صحبت کن دلیلشو بپرس که چرا منت میزارید حتی حاظریم پول جهازمم بدیم

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

منتشون برا اینه ک دوس دارن همون حرفایی ک خودشون میزنن رو از زبون شما میشنیدن

چی میشد وقتی دیدین دوس دارن چند بار خیلی ب روشون میاوردین و تشکر جانانه می کردین

حالا دل ی پدرمادر شاد شه راه دوری میره؟

اونا حرفایی ک دوس دارن از زبون شما بشنون میگن

اگ از شما چند بار شنیده بودن تو دلشون نمی موند

شوهرت هیچی نگفت؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738

دیشب گفتم یخچالم خراب شده هم بابام هم مامانم گفتن اره دیگه تو بی عرضه ای میدونی همین یخچال الان چنده شده حالا شوهر بی عرضه ات خودش بره بخره قدر یخچال به این خوبی رو ندونستی 

خوب من چیکار کنم بعد هفت سال خراب شده یه جوری میگن انگار من و شوهرم بی عرضه ترین ادم عالمیم و این جهیزیه رو نمیخریدن باید رو زیلو میخوابیدیم یا از کوزه اب میخوردیم منم ناراحت شدم گفتم یخچال خودتونو نگاه نکن ساید دوو اصل کره است اینا ایرانی اشغالن 😢

دیشب گفتم یخچالم خراب شده هم بابام هم مامانم گفتن اره دیگه تو بی عرضه ای میدونی همین یخچال الان چنده ...

چه بی منطق عزیزم بهتره بری تو قسمت مشاوره سایت اونجا بگی مشکلتو یه عالم مشاور خوب هست حتمن کمکت میکنن

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
2706