2737
2739
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394654 بازدید | 2029 پست

و اما پارت اخر

میخوام اینجا تمومش کنم.ببخشید خیلی طول کشید سعی کردم با جزئیات بگم براتون.سوتی هم اگر داشتم به بزرگی خودتون ببخشید قطعا قصدم گول زدن و فالوور جمع کردن و پر بازدید شدن نبوده فقط دلم داشت میترکید نیاز داشتم بگم و بقیه بخونن😔

ساعت ۱۲ شب بهوش اومدم.یعنی هوشیاری کاملم نه.شوهرم با مکافات اومده بود تو بخش و گریه میکرد بالا سرم.چند لحظه دیدمش و باز از حال رفتم.فرداش بخاطر بقایای جفت کورتاژ شدم.باز بقایا داشتم.۱ هفته بخاطر تب ۴۰ درجه بیمارستان بودم.وقتی برگشتم خونه پدرشوهرم گفت بچه رو تو کشتی.تو به ما نگفتی مشکلاتتو اما من هزار بار فریاد زده بودم و فریادرسی نداشتم.فقط به حال و روزم گریه کردم.اون روزا مادرشوهرم دورم میچرخید و بهم میرسید.البته اونم کوتاه مدت بود و دوباره شد همون ادم قبلی.اما دستش درد نکنه کاراییم که کرد مادرم نکرد برام.مادرم اومد بیمارستان اما پدرم نیومد.دوباره ارتباطش با من‌شروع شد اول تلفتی و بعدش با پدرم اومدن خونمون.دیگه مثل سابق نیستن خیلی بهتر شدن اما خب چه فایده اون موقع که باید کنارن میبودن نبودن.اخه که سخت درد بی حمایتیه پدر و مادر 😔

بعدش سرکار رفتم دوماه اما خب اومدم بیرون بنا به دلایلی.الان ۳_۴ ساله عروسی نرفتم.بعد اون قضیه عروس و داماد نیبینم عصه ام میگیره.بخاطر حرف و حدیثا ارتباطمو با خیلیا که دوستشونم داشتم قطع کردم.مثلا دو روز دیگه تولد دختر خالمه بخاطر یه سری خاله زنک که میدونم ببینن منو تیکه بارونم میکنن نمیتونم برم و در نهایت اینکه الان همه چی خیلی بهتره اما من دیگه مثل سابق نیستم.یه مادر بچه ی مرده ی دلمرده ام که فقط داره دست و پا میزنه تا این رورای عمرشو سپری کنه.حواسمون به هم باشه به دلای هم.مرسی که خوندید بچه ها.بابت همه سوتیا عدرخواهی میکنم اما اونا بخلطر دروغگویی نیست و بخاطر نحوه نگارشمه.منم یکیم مثل شما فقط سرنوشتم تلخ بود همین

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و اما پارت اخر میخوام اینجا تمومش کنم.ببخشید خیلی طول کشید سعی کردم با جزئیات بگم براتون.سوتی هم ...

استارتر عزيز ازت خواهش ميكنم قبل از بجه دار شدن جندجليه مشاوره بري 

يه مادر وقتي ميتونه خوب مادري كنه كه از نظر روحي سالم باشه 

حتما برو پيش مشاور

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
2728

الان آیدیتو میدی

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2740
و اما پارت اخر میخوام اینجا تمومش کنم.ببخشید خیلی طول کشید سعی کردم با جزئیات بگم براتون.سوتی هم ...

آخی عزیزم خیلی زندگی سختی داشتی اما الان یه بخش بزرگی از زندگی جلو روته تصمیمش با خودته که بقیشو چه جوری بگذرونی فقط خداروشکر کن که همسرت حامیته و تنهات نمیزاره ایشالا از این جای زندگی همیشه شاد باشی

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

فداتشم چقدرسختی کشیدی عزیزم

ایشالا ازاین بع بعد زندگی روی خوششو نشونت میده و به زودی بچه دارمیشی نگران نباش توکل کن به خدا

همینکه باعشقت زندگی میکنی دنیاس😍😘

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

اصلا دیگ اعصاب ندارم بخونم اون از بابای وحشیت اونم از مادرت ک فرت فرت بچه میورده بدون حساب و کتاب ..ی چیزی میگم ناراحت نشو ولی کاش پدرت زنده نمیموند بعد از مریضی...

استارتر عزیز داستانت را خوندم و خیلی ناراحت شدم ب خاطر تلخی هایی ک کشیدی

داستان زایمانم ی بار دیگه تو سایت خوندم ولی نمیدونم با کدوم کاربری گذاشته بودی

دلت خیلی غصه داشت ک بچتو از دست داده بودی

ناراحت نباش و ب خدا توکل کن آن شا ا... خدا بهت بچه سالم و سلامت روزی کنه و دلت شاد بشه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2706