2737
2739
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394652 بازدید | 2029 پست
عزيزم عزت نفس رو خود ادم برا خودش ميخره نه اينكه انتظار داشته باشه همه بيجا جلوش دلا راست شن زيرش ل ...

عزیزم‌مادرشوهرم خیلی کوتاهی کرد اون دوره.طوری که خودش ازم حلالیت طلبید گفت میتونست بکنه اما نکرده

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا نیستم ولی خب واقعا درست نیست ادم گربه کوره باشه بلاخره پدر و مادرش فقط بدی کردن در حالیکه خا ...

ولی خوب بود حالا که عروس خوبی گیرشون اومده ومیدونن تنهاوبی کسه بهترباهاش تامیکردن بنظرم

2728
آره داستانش دوست داشتم تا نترکیده بود بخونم منم دوستت دارم آخرش بهم نگفتی تو کی هستی بیا خصوصی بگو ...

ای وااااای هنو یادته من فراررررررررر😁😁😁

نمیدونم خودتو که نخوندم ولی از نوشته هاتو اون عکس ثمر پروفایلت خیلی خوشم میاد 😗

عزیزم‌مادرشوهرم خیلی کوتاهی کرد اون دوره.طوری که خودش ازم حلالیت طلبید گفت میتونست بکنه اما نکرده

خانومم اسمش كوتاهي نيس

وظيفش نبوده كه

شما مادرت كه صدتا پيرهن از مادرشوهرت نزديكتره ،كوتاهيشو اصلا مطرح نميكني

اونوقت مادرشوهر رو ميگي

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2740

بنویس دیگه.خانمای گل خیلی خیلی توقعش زیاده همه میدونیم اما اجازه بدیم تا اخرش بگه بعد حرفامونو بهش بزنیم.چون خدایی منم موندم چقدر همسرش خوبع پاش مونده چ خانواده ای چقدرپسرشونو دوسداشتن ک با سازش رقصیدن. 

گاهی ناخواسته قضا وت میکنیم بعد در همان موقعیت قرار میگیریم اما نمیدانیم چرا.....

مهتاب درخواست دوستی دادم قبول کن

تو رو خدا فکر طلاق دیگه به سرت نزنه. تو رو خدا. شوهرتو بذار رو سرت هر جی هم گفت بپرستش. خیلی مرد خوبیه.

با خانوادتم قطع ارتباط کامل کن. از فکرشون بیا بیرون. میدونم الان در ارتباطید ولی باهاشون کات کن کاملا چون دیدنشون یادآوری عذابای گذشته اس

با خانواده شوهرتم خیلی کم رفت و آمد کن در حد ماهی یه بار. سعی کن زبونتم خیلی کنترل کنی فقط به خاطر شوهرت چون خوبیو در حقت تموم کرد. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
عزیزم هر کی فالو کرد نگاه کرد بعدش انفالو کنه.بیای پیجم میبینی ۴_۵ تا پست بیشتر ندارم که اونم مال چن ...

عزیزم گاهی وقتا خودمون دیگران و وادار به قضاوت میکنیم شما اگع دنبال فالور نیستید عکستون و چرا اینجا نمیزارید 

ای وااااای هنو یادته من فراررررررررر😁😁😁 نمیدونم خودتو که نخوندم ولی از نوشته هاتو اون عکس ثمر پر ...

باید بگیییی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
عزیزم هر کی فالو کرد نگاه کرد بعدش انفالو کنه.بیای پیجم میبینی ۴_۵ تا پست بیشتر ندارم که اونم مال چن ...

آیدی اینستاتون برام میفرستین درخاست دوستی دادم..خیلی دوست دارم صورت ماهتو ببینم..بخاطر بچه هات متاسفم ولی دلت بخدا قرص باشه سوره ی حضرت مریمو مرتب بخون طب سوزنیم برا بارداری خیلی تاثیر داره

چشمان تو آفریقاست..