2733
2734
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394868 بازدید | 2029 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک اینستا ندارم تکلیفمو مشخص کن اسی😁

اگه پیجش قفل نباشه تو گوگل بزن اینستاگرام+ایدیش بعد میاد بالا البته اگه قفل باشه نمیتونس بری  چون نمیتونی فالوش کنی که برات باز کنه

منم اینستا ندارم😂😢

2731
اره خب امکانش هست.چون کاربری قبلیم توسط خواهرشوهر لو رفت اینو ساختم 😂

عزیزم از اولش همراهتم. خوندم و برات آرزوی آرامش و خوشبختی دارم

لطفا لایک کن تا بقیشم بخونم🌻

❤❤بعد از سه سال خوندن مطالب نی نی سایت بالاخره تصمیم گرفتم عضو بشم❤❤

استارتر خيلي خيلي معذرت ميخوام واسه گفتن اين حرف

ولي بخاطر جوي كه توش بزرگ شدي كم و بيش رفتارات مثل پدر و مادرته

و توقعاتت بسيا بسيار زياده

شمايي كه پدرت همه جور ابروريزي كرده مياي از پدرشوهرت انتقاد ميكني يا ميگي مادر شوهرم بايد ازم معذرت بخواد و فلان

شما با اين شرايط رفتي سره زندگيت خيليه

هيچ خانواده نرمالي همچين بي ابرويي هايي رو تحمل نميكنه و زرتي طلاق ميده عروس رو

با اينكه داري سعي ميكني خانواده شوهرتو بد جلوه بدي ولي بنظر من اونا خانواده نرمالي ان

شما و خانوادت واقعا بي ابرويي كردين

بشين زندگي كن و خداتو شكر كن

وگرنه طاقچه بالا گذاشتن راه به جايي نميبره

نهايتا طلاق ميگيري و برميگردي به همون جهنم

توقعاتت بايد خيلي خيلي كم باشه شما

چون پدر و مادرت ابرويي نذاشتن

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

خانمایی که مثل خودم بیکارین 😂😂😂

یه تاپیک دیگه پیدا کردم داره داستان مینویسه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3023886/بالاخره-تصمیم-گرفتم-داستان-عشقی-پر-فراز-و-نشیب-زندگیمو-براتون-تعریف-کنم

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
آره دقیقا.استارتر خیلی هم زبون میریزه.بابا یکم خود دار باش

استارتر احترامی ک خانوادش نذاشتن رو از خانواده شوهرش خواسته 

چون تو زندگیش کمبود این موضوع رو داشته

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
آره دقیقا.استارتر خیلی هم زبون میریزه.بابا یکم خود دار باش

من میگم از این زبونت یه کم برای پدر و مادر خودت استفاده کن نه اینکه مثل ماست میمونی جلوشن بعد واسه اینا زبون میریزی و طاقچه بالا مزاری والا که خانواده خوبین

2706