2737
2734
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394649 بازدید | 2029 پست

فقط خواستم بگم حالم از پدرو مادرت بهم خورد حیفه بهشون بگی پدرو مادر اونااز حیوونم پست ترن

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من از خونوادم گله میکنم ولی وقتی بزرگ شدم نزدنم 

ببخشیدابابا و مامانت روانین و به خانواده همسرت حق میدم 

همسرتوهم مث شوهرمن فرشتس😍

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2728

ببخشید استارتر مگه نگفتی صاحب یه برادر کوچیک شدی پس چرا تو پارت های بعدی میگی یه خواهر کوچیک داشتم...البته شایدم من دارم اشتباه میکنم ولی من اینطوری متوجه شدم...

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕
2738
ببخشید استارتر مگه نگفتی صاحب یه برادر کوچیک شدی پس چرا تو پارت های بعدی میگی یه خواهر کوچیک داشتم.. ...

از داداششم گفته بود ک براش دوچرخه گرفتن البته فک کنم

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-
ببخشید استارتر مگه نگفتی صاحب یه برادر کوچیک شدی پس چرا تو پارت های بعدی میگی یه خواهر کوچیک داشتم.. ...

عزیم ما سه تا بچه ایم.به جز من یه برادر با فاصله ۱۳ سال و یک خواهر با فاصله۱۹ سال به دنیا اومد.خواهرم تو جشن عقدم یه سال و نیمه بود میگفتن خواهر عروس کو دست به دست میچرخید😐

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

بچه ها من نتم ساعت ۱۰ تموم میشه😣

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

استارتر واقعا نمی تونم تصور کنم همچین چیزایی رو که تعریف کردی 

امیدوارم واقعیت نباشه 

ولی اگر راسته از خانواده همسرت دلگیر نباش 

حداقل جوری رفتار کن بفهمن تو خودت خوبی و ذاتت خوبه 

بالاخره اونا هم برا بچه شون آرزوها داشتن که متاسفانه با ندانم کاری خانواده ات دلشون لرزیده 

2706