2733
2739
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394649 بازدید | 2029 پست

یه نفر منو لایک کنه

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر خوندم ولی موندم چرا با خانواده خودت رفتو امد میکنی اصلا ولشون کن بچسب به زندگی خودت 

شوهرت خیلی خوبه دوست داره وگرنه صدباره ولت کرده بود

مادرشوهرتم یکم حق بده فکر کن پسر بزرگ کنی زن بگیری براش اینجور برخورد کنن وزندگی پسرتو بهم بزنن شما سر یه زمین عنداستطاعه کوتاه نیامدید بعد بابات اینا طلا وپول عقد و..رو برداشتن بازم خانواده شوهرت خیلی خوبن قدرشونو بدون اگه فحش ناموسیم بفرض بدن به پدورمادرت حق دارن دفاع از کیا میکنی 

2728
استارتر خوندم ولی موندم چرا با خانواده خودت رفتو امد میکنی اصلا ولشون کن بچسب به زندگی خودت  ش ...

اره به خدا پدر مادرای اینجوری خیلی بدن. خانواده من نه سر عقدم کادو دادن نه عروسی.واسه عروسی از طلاهای کادوی عقد خانواده شوهرم یواشکی فروختم یه سرویس خیلی کوچیک و ظریف گرفتم گفتم اینو کادو بدین

وگرنه خودشون میگفتن ما نداریم کادو بخریم

بعد شوهرم اینا یه سرویس سر عقد خریدن یکی عروسی.من خیلی بخاطر خانوادم خجالت کشیدم. ندارم هم نیستن که بگم حق دارن.دارن اما به چشم نمی بینن⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
بچه ها هرکی آیدی اینستا خواست اول درخواست دوستی بده بعدش پی ام بده بدونم کیا مال این تاپیکن که ایدیو ...

من درخواست دادم برات.آیدیتو بفرست عزیزم.خیلی ناراحت شدم.فک نمیکردم از من بیچاره تر هم باشه.کاش داستانی ک نوشتی دروغ باشه واقعا ناراحتم کرد

2738

به نظرم خانواده شوهرت هرچی میگفتن حق داشتن دیوث دزد کمشون بوده پدر مادرت.

الان نمیدونم درچه حالی ولی حتما باید خاک بریزی رو این پدرمادر و بذاریشون کنار که از دشمن بدترن

صدرحمت به شمر و خولی و یزید اونا به بچه خودشون رحم داشتن

شوهرت چرا نزد تو دهنشون؟

امیدوارم دیه گرفته باشی ازشون جای همه دزدیایی که ازت کردن

دلم میخواد دروغ باشه حرفات

2706